szukam aupair do Hamburga wszystko LEGALNIE bezpla

Temat przeniesiony do archwium.
Szukam zastepstwa na swoje miejsce tak szybko, jak jest to mozliwe, poniewaz w naglej sytuacji musze wrocic do domu:< rodzinka jest fajna, 3 dzieci, ale zajmuje sie tylko jedna 6.letnia dziewczynka (pozostali chlopcy maja 14 i 15 lat, ale zajmuja sie soba praktycznie sami), 6h dziennie, 3x w tyg trzeba obgarnac kuchnie (nie jest to jakos skomplikowane i czasochlonne), zrobic prasowanie, raz w tygodniu odkurzyc pokoje dzieciece - 2x w tygodniu przychodza sprzataczki i one robia cala reszte. Babysitting maksymalnie 2x w tygodniu. Wszystko legalnie, 400e miesiecznie (normalna stawka to 260e)+ duzy umeblowany pokoj z tv i wieza stereo, jezeli masz swoj komputer, mozesz tez podlaczyc sie do internetu. Wlasna duza lazienka, ogolnie oddzielna czesc domu (wszyscy mieszkaja na gorze, aupair ma swoj pokoj i lazienke + oddzielne wejscie na dole), co jest duzym plusem dla osoby ceniacej sobie prywatnosc. W ogole dom jest polozony w pieknej okolicy, z okien widac rzeke i cudowny ogrod. Zimy w Hamburgu tez nie sa ostre, wiec naprawde nie jest zle;]
Dzieci sa naprawde super, nie ma z nimi zadnych problemow, ja jestem tutaj od marca, ale niestety stalo sie cos i musze pilnie wracac do domu.
Szukam zastepstwa najszybciej jak sie da, chocby od jutra. Warto sprobowac, ja uwazam to za duza szanse. Ja przyjechalam przed wielkanoca, bylam 3 tyg a potem moglam na troche pojechac do domu, wiec swieta uwazam za dobry okres do aklimatyzacji. Ja jestem tutaj do 15.12, wiec im wczesniej ktoras z was by sie zdecydowala, tym lepiej, wiadomo, ze najlepiej na poczatku pomoze poprzednia aupair, bo znam tu wszystko "od kuchni".

W razie zainteresowania i jakichkolwiek pytan pisz: [email] na wszystko moge odpowiedziec. Narazie podaje swoj email, bo gastmutter wraca dopiero w czwartek. Moge tez podac moj niemiecki nr telefonu, jezeli chcesz o wszystko zapytac przez telefon (tak zreszta bedzie tez szybciej, bo online jestem zazwyczaj tylko miedzy 20 a 21). Czekam na maile;}

Wszystko bezplatnie, za agencje placi tylko rodzina goszczaca. Znam wiele aupairek z niej i wszystkie sa zadowolone.
czesc!
jestem zainteresowana ..co musisz tam robic dokladnie..czy placa ci za sprach kurs i czy sa w porzadku do ciebie..jak sie czujesz z nimi..tzn jak w rodzinie... i w jakiej dzilnicy mieszkasz czy daleko jest do Hauptbahnhofu..

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia