szukam kogos z okolic Ulm:)

Temat przeniesiony do archwium.
hej od 1 maja wyjezdzam jako au pair do rodzinki niedaleko Ulm jak sa jakies operki z tych okloic prosze pisac chetnie nawiaze kontakt:)
Hej,jestem juz 6 miesiecy w okolicach ulm jako au-pair,zostaje tu do polowy wrzesnia.Co prawda nie mam tu polskich znajomych,ale jesli bedziesz w okolicach Biberach to mozemy sie spotkac,zebys na poczatek nie czula sie az tak samotna,bo szok kulturowy to nie wymysl i na poczatku jest troszke dziwnie:)Ale pozniej jest naprawde super:)pozdrawiam:)
Loj tylko ze ja bede w Westerheim -40 km od Ulm, Mialam byc w Ulm ale jakos nie wyszło:( hmm a Twoja miejscowosc gdzie jest dokladnie?
celem pobytu w Niemczech jako Aupair jest nauczenie sie niemieckiego, a ty juz starasz sie o znajomych z Polski... nie zabardzo rozuniem...
Moja miejscowosc to Riedlingen,ok 50 km od Ulm.Szczerze mowiac powinnas sie cieszyc,ze nie trafilas do Ulm,bo w duzym miescie bycie au-pair jest naprawde trudne,wiem z doswiadczen znajomych:)podaje ci moj e-mail,odezwij sie jak juz dotrzesz do niemiec.A swoja droga to w sumie racja,lepiej jest,kiedy w okolicy nie ma innych polskich au-pair,szybciej sie zaaklimatyzujesz i przyzwyczaisz do ludzi i jezyka:)Ale rozumiem,ze na poczatku jest [email]
do Nickt mam prosbe nie wtracaj sie, bo nic madrego nie piszesz. Czy poprzez to ,iz bede utrzymywac kontakt z polka to juz oznacza ze sie nie naucze jezyka pfff watpie. Poprostu wyjazd jako Au pair to cos nowego w moim zyciu chcialam nieco wiecej sie o tym dowiedziec itp. Mysle ze jedno spotkanie nie zaszkodzi w dalszej nauce, wiec prosze nie rozsmieszaj mnie!!
>do Nickt mam prosbe nie wtracaj sie, bo nic madrego nie piszesz.

ok. przyznaje, to bylo glupie.. sorry
a ja mieszkam w ehingen to koci skok od ciebie
i chociaz nie mam z Au- Pair nic wspulnego to mozemy sie spotkac na kawe,moge ci dac pare namiarow do Ulm na zertyfikaty i inne rzeczy ktore moga ci pomoc w dalszym studiowaniu w BW
Qrczee tak dokladniej interesuja mnie okolice Westerheim to wies 40 km od Ulm..:)
ah juz tylko miesiac i zostane Au pair:D
do ewy:hej,bylam w ehingen,to nie tak daleko ode mnie,wiec mozemy sie spotkac na kawe:)dosyc dobrze znam tu okolice i chetnie dowiem sie czegos na temat studiowania w BW:)pozdrawiam:)
mam urlop w czasie ferii. Moze w czwartek po swietach? Albo 3 kwietnia jest u nas Ostermarkt, moglybysmy sie spotkac na miescie? Posle ci przez E- Mail moj numer telefonu.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie