materialy do DSH, chce ktos?

Temat przeniesiony do archwium.
czesc, chodzilem przez semestr na kurs do DSH we Frankfurcie przygotowujacy do poprawki tego egzaminu (uff, na szescie zaiczony juz :). Jako, ze nie chce, aby duza czesc z was niepotrzebnie sie denerwowala tym egzaminem albo tez nie zdala go, mam ponad 50 stron z egzaminami do DSH. Wszystko jest zeskanowane, 40 MB zajmuje. Jako ze ja spolecznik jestem, przesle je tym wszystkim, ktorzy beda chcieli. Oczwiscie kostenlos. Nie chce, abyscie mieli mase problemow jak ja z wyszukiwaniem tych testow. pisaniem do Viadriny o przeslanie jakis i wogole.
Dobra. to ja podaje moj adres mailowy: [email] Bede staral sie na bierzaco wysylac te materialy.
Tylko na koncu przeprosze za brak polskich znakow- niemiecka klawiatura.
cześć
jak możesz to prześlij, proszę
[email]
...o prosze... i tu Cie spotykam:)
fajnie! ja tez sie przygotowuje do tego certyfikatu jak mozesz to przeslij mi te materialy moj mail to : [email] pozdrawiam z gory dzieki :-)
czy ja tez mogę prosić?? [email] z góry dzięki:)
czesc, jesli mozesz to przeslij mi tez prosze te materialy, bede wdzieczna:) moj mail [email]
Bardzo bym prosił o przesłanie testów. Mail: [email]
Witaj dobry człowieku,
bardzo bardzo chcę te materiały, jeśli możesz to przyślij, z góry bardzo dziękuję.
Re
i ja też bym poprosiła o te materiały. [email]
ja tylko chcialem przypomniec, ze prosilem o przesylanie na moj adres Waszych e-maili. Tutaj nieczesto zagladam, dzisiaj tak z ciekawosci... No zeby nikt nie byl zly, ze nie ma tych testow, slij na [email]
Pozdrawiam z Frankfurtu. Do matury marsz!
Wstaw na rapidshare i podaj tu link do pobrania - nie będziesz wtedy potrzeby odpowiadania na liczne maile ( http://fudart.webd.pl/wordpress/?p=505 ).

Tymczasem podaję trochę innych linków (w tym 300 stron testów do DSH):

http://fudart.webd.pl/wordpress/?p=592 .
[email]
prosilabym bardzo;]
witam moglbys mi przesla cbyla bym wdzieczna [email]
No jasne Dominika, moge tutaj przeciez zamiescic ten link:

http://rapidshare.com/files/23455182/DSH.rar
fajne materiały, bardzo przydatne, dzięki w imieniu wszystkich za linka
a ja coś nie moge pobrać tych materiałów ze stronki;/ dlatego prrrosze bardzo żeby mi ktoś życzliwy wysłał na maila;] mój adres: [email] z góry dziękuję :)
Link jest sprawny - właśnie sprawdzałam.

Wklej go do okienka przeglądarki, a dalej wg instrukcji:

- Przewijasz się do samego dołu strony.

- Klikasz na FREE.

- Otwiera się nowa strona i czekasz około 1 minuty do 2 minut (zegar cyfrowy na stronie robi countdown - to takie utrudnienie dla darmowych kont, żeby zachęcić do kupienia płatnego abonamentu). /czasami jest bez zegara - jeśli serwery są mało obciążone/

- Po 1-2 minut wyświetli się kolejna strona, na której należy tylko przepisać kod z takiego pomazanego obrazka do odpowiedniego pola i zatwierdzić, żeby download wystartował.
witam wszystkich - bardzo proszę przetłumaczcie mi tekst o wycieczce do Berlina:) "21.05-24.05.07 nasza klasa wybrała sie na wycieczkę do Berlina. Pierwszy dzień : Zwiedzanie rozpoczeliśmy od Nikolaivlertel-najstarszej dzielnicyBerlina. Następnie udaliśmy się do Alexanderplatz,by zwiedzić wieżę telewizyjna,zegar "Urania",Czerwony Ratusz oraz Kościół Mariacki. Po długich wędrówkach udaliśmy się na Wyspę Muzealna(UNESCO)na której mieści się Muzeum Pergamonu,Ziemi,Katedra i Pałac Republiki. Nastepnie kierowaliśmy się na Freldrichstrasse i Check Point Charlie - Muzeum Muru Berlińskiego,które przybliżyło nam hisorie jego powstania i życie jakie toczyło sie wokół niego.
Po całym dniu zwiedzania udaliśmy sie do restauracji na obiadokolacje oraz do hotelu.
Dzień drugi:
Zaraz po śniadaniu ruszyliśmy do Ku-Damm: gdzie znajduje sie Kościół Pamięci Cesarza Wilhema ; potem, udaliśmy sie na Dzielince Rządową - gdzie znajduje sie Reichstag,Urząd Kanclerza,Brama Branderburska i Dom Kultur Świata.Potem wybraliśmy się do TierGarden gdzie mieścił sie Ogród Zoologiczny,Siegessaule,Pałac Bellevue-była to siedziba prezydenta. Aż wreszcie dotarliśmy na Wittenbergplatz i Ka-De-We - najwiekszego centrum handlowego gdzie mozna znalezc wszystkie znane marki.Tam podczas czasu wolnego kupowaliśmy pamiątki.
Dzień trzeci:
Spedziliśmy go w Poczdamie,gdzie udaliśmy się na Nowe Ogrody,a były to Dwór Cecilienhof i Pałacyk Marmurowy. W ogrodach Sans-Souci zwiedzaliśmy Pałac,Grób cesarza Fryderyka II,Stary Wiatrak i tarasy ogrodowe. Potem udaliśmy się do centrum miasta,w której zwiedzaliśmy Dzialnice Holenderska,Brame Branderburską,Katedre Św. Mikołaja oraz mieliśmy czas wolny by zjeśc obiadokolacje. Po tych szerokich zwiedzaniach kierowaliśmy sie do autokaru i ruszyliśmy w drogę powrotną do Polski.
Dziękuję za instrukcje:) właśnie ściągam ten plik..teraz "tylko" trzeba to przerobić:P
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie