kilka zdan do poprawy

Temat przeniesiony do archwium.
mam napisac zadanie z uzyciem zaimka wzglednego. Ale za bardzo niemam pojecia co to jest na[isalem cos takiego czy mogl by ktos mi to sprawdzic i wprowadzic ten zaimek jak go niema. potrzebuje tego na środe a musze sie tego jeszcze nuczyc na pamiec wiec prosil bym o szybkie sprawdzenie


Pralka jest urządzeniem, które samo pierze ubrania.Wynalazek potrzebny w każdym domu pozwala zaoszczędzić dużo czasu. Żelazko urządzenie służące do prasowania ubrań. Myślę ze żelazko jest niezbędna maszyna i pozwala nam schludnie wyglądać. KLIMATYZATOR urządzenie, które zmienia temperaturę np. w pomieszczeniach , samochodzie. Świece zapłonowe znajdują sie w samochodzie pozwala pracować silnikowi.ROBOT nowoczesny wynalazek, który wykonuje różne czynności za człowieka.Telefon komórkowy nowoczesny środek komunikacji miedzy ludzmi.


Waschmaschine ist dieses Einrichtung welche ein selbst Gefieder der Kleidung. Er ist das Erfindung nötige erlaubt in jedem Haus einzusparen viel Zeit. Eisen ist diese Einrichtung Dienstmädchen zu bügeln Kleidung. Ich denke dass Eisen ist eine notwendige Maschine und erlaubt uns reinlich zusehen aus. Er klimatyzator(nie znalazłem jak jest klimatyzator) eine Einrichtung, der wechselt eine Temperatur z.B: in den Räumen , ein Auto. Glühkerzen sie finden in dem Auto auf er erlaubt einen Motor zu arbeiten. Robot moderne Erfindung, der verschiedene Funktionen hinter dem Menschen tut. Ein Funktelefon moderne Kommunikationsmittel des Rains Menschen
prosze o sprawdzenie naprawde tego potrzebuje
niech ktos przynajmniej poprawi to co napisalem. i pokaze na jednym zdani przyklad uzycia zaimka wzglednrgo a reszte zdan jakos poprawie moze sam. ten zaimek nie musi byc w kazdym zdaniu
poprawi ktos prosze!!
prosze bardzo niech ktos to poprawi naprawde tego potrzebuje
prosze poprawcie
dziekuje za pomoc
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Życie, praca, nauka

 »

Brak wkładu własnego