Tragedia

Temat przeniesiony do archwium.
Heutzutage gibt es viele Kleidungsstile. Ich persönlich ziehe lockere Kleidung vor.In der schule ich jeanshose , Kapuzen-Swater anhaben und Sportschuhe.Das ist sehr praktlich und bequemlich. Zeitweise ich träge Minirock ,T-shirt und Plateauschuhe .Wann ich gegen in der Disco Ich kleiden a modlisch Kleidungen Z.b Minirock ,T-shirt und viele Geschmeide.



Prosze was bardzo o sprawdzenie tego prymitywnego tekstu :)) z gory dziekuje ;)
Ciągle tylko translatory, zero wkładu własnego:(
Heutzutage gibt es viele Kleidungsstile.
eee, wlasnie znow translator:P to wiesz dam Ci kilka rad:
- jesli mowisz ja to logiczne ze mowisz to w swoim imieniu wiec bez "osobiscie"
- zajrzec w slownik nie jest trudno
- Tobie chodzi o wenn, a nie wann w tym zdaniu

sprobuj to sam/a teraz ze slownikiem poprawic
naprawde nie pisalam tego z translatorem ;(
a co jest nie tak z tym 1 zdaniem ??
coś nie chce mi się wierzyć, bo translator mażna wyczuć na kilometr...
gdybym miala kozystac z translatora to stworzylabym post typu boze niech mi ktos napisze blagam ...a chodzilo mi raczej o to zeby sie "naumiec" ;(
no ja nie wiem, proponuj e Ci tak- popraw to, wiedzac ze:
ubierac sie- sich an*ziehen / sich kleiden
miec cos na sobie- etw. an*haben
praktyczny- praktisch
wygodny- bequem
wenn ich in die Dicko gehe, ... + czasownik + osoba + reszta zdania- kiedy ide na dyskoteke
na przyklad- z.B. = zum Beispiel
jak juz poprawisz to daj i ewentualnie skoryguje ktos Ci bledy. Aha- tam gdzie jest gwiazdka to znaczy ze czasownik jest rodzielny(przedrostek na koniec zdania)
z pierwszym zdaniem nic, zawsze piszekazde zdanie, nawet jak jest dobrze:P ale teraz dalem Ci pomoc wic do dziela!! naucz sie:P a potem spradzimy
boze no przeanalizowalam ten tekst i no nie wiem gdzie sa te bledyy co mi wypisales.... czasowniki rozdzielnie zlozone sa dobrze ...zdanie te z dyskoteka tez ... eh chyab sie nigdy nie naucze niemieckiego.
np. Kolega ci napisał "bequem-wyodny", ty zaś w tekście masz jak byk BEQWEMLICH. No więc jak to analizowałeś? Po drugie zapamiętaj szyk zdania: PODMIOT ORZECZENIE OKREŚLENIA
bo ja patrzalam na moja kartke :) a tam mam dobrze napisane;) ale dzieki dzieki;)
moge miec jeszcez jedno pytanie;p >? w czasie umperfekt w kazdym zdaniu jest sein lub haben?? ;/ bo mam zmienic tekst na ten czas i nie wiem;/
* chodzilo oczywiscie o imperfekt
Imperfekt jest bez sein i haben...
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa