Bardzo wazne

Temat przeniesiony do archwium.
Bardzo Prosze potrzebuje tego na dziś! Z góry dziękuję!
Witam serdecznie wszystkich uczestników. Mam na imię X i urodziłam się w X. w Warszawie. Obecnie mieszkam w X. (miasto pod Warszawą) i chodzę do x. Liceum Ogólnokształcącego im.X. z Odziałami Dwujęzycznymi . Mam 18 lat i dwie starsze siostry. To właśnie one wymyśliły mi imię ,ponieważ imieniny X wypadają w grudniu i jest sylwester. Moje pomysłowe rodzeństwo już ustaliło do kogo będzie chodziło na imprezę. I tak zostalo nietypowe imię. Jeśli chodzi o moje zainteresowania to przede wszystkim jazda konna, sport w szczególności Piłka Nożna, spotkania z znajomymi , czytanie książek zwłaszcza psychologicznych i thrillerów prawniczych ,słuchanie muzyki i podróze. Od czasu do czasu kuchnia ale zdecydowania lepiej mi wychodzi pieczenie niż gotowanie


Ich herzliche alle Beteiligten. Ich heiße X. und ich habe in X.in Warszau geboren. Derzeit wohne ich in X (der stadt bei W.) und ich gehe zum Oberschule im.X. z Odziałami Dwujęzycznymi Ich bin 18 Jahre alt und habe ich 2 Schwestern. Das sie denken ausgerechnet meine Vorname ,deshalb der Geburstag in Dezember ist und ist Sylwester(?) Meine einfallsreiche Geschistern wählenh schon für wem zum Part gehen. Und so bleibt ungewöhnliche Vorname. Wenn holt für meine Interresiere ab das vor allem reiten, Sport in besonders Fußball, Begegnug mit meine gute Freunde, lesen Büchern hauptsächlich psychlogisch und juristisch thriller,hören Musik und Reisen. Von zeit zu zeit die Küche aber entschieden besser gehen mir backen als kuchen heraus.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia