Pomoc językowa - Sprawdzenie

Temat przeniesiony do archwium.
Proszę o sprawdzenie. Pilne..


Liebe Claudia,

am Anfang meines Briefes möchte ich Dich herzlich begrüßen.Was gibt es Neues bei Dir? Ich schreibe zu Dir weil ich wollte Dich schlagen der Termin Visite an der 1 Mai 2009 vor. Das ist best Termin, weil ich habe viel Freizeit. In darin Zeit miliamper bin warm und sonnig. Die Temperatur liegt bei 15 Grad. Womit ihr planen herbei fahren? Was ihr wollten besuchen? Die Wetter etwa sich ablösen. Ihr nehmen bisschen warm Kleidung mit. Was fur eine ist jetzt das Wetter bei euch. Ich sehr sich erfreuen von euer Eintreffen.


Kochana Claudia,

na początku mojego listu chciałabym cię serdecznie pozdrowić. Co nowego u ciebie? Piszę do ciebie, ponieważ chcę wam zaproponować termin waszej wizyty na 1 Maja 2009r. To jest najlepszy termin ponieważ ja mam dużo wolnego czasu. W tym czasie ma być ciepło i słonecznie. Temperatura ma wynosić około 25C.Jakim środkiem transportu zamierzacie przyjechać? Co chcecie zwiedzać? Pogoda może się zmienić. Weźcie ze sobą trochę ciepłych ubrań. Jaka jest teraz pogoda u was? Bardzo się ciesze z waszego przyjazdu.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa