Sprawdzenie opisu pokoju

Temat przeniesiony do archwium.
Witam serdecznie mam pewną prośbę do osób które znają bardzo dobrze język niemiecki a mianowicie chodzi mi o sprawdzenie opisu pokoju czy nie posiada on jakiś błędów językowych lub gramatycznych a o to tekst
Mein Zimmer ist klein, aber schön. Alle Wände sind blau gestrichen. Auf dem Fußboden liegt ein Teppich. Auf der Decke hängt eine schöne Lampe. Gegenüber der Tür steht mein Schreibtisch. Auf dem Schreibtisch steht mein Computer. Rechts, neben dem Schreibtisch steht ein Kleiderschrank. Neben dem Schrank steht ein Regal mit meinen Büchern. Ich habe ein grosses Bett. Das Bett steht neben dem Schreibtisch. Das Bett steht unter einem Fenster. Auf der Fensterbank stehen Topfblumen. Ich mag mein Zimmer, weil es gemütlich ist. z góry dziękuje:)
Od kogo to odpisałeś?
Jeżeli odpowiedź jest na zadane http://zadane.pl/zadanie/129274 to nie możliwe, że są tam jakieś błędy. Tą odpowiedź sprawdzał moderator, który zajmuje się niemieckim, więc raczej nie ma odpowiedzi.
Mówiłam, że odpisane.
Cytat: Loser54
Jeżeli odpowiedź jest na zadane http://zadane.pl/zadanie/129274 to nie możliwe, że są tam jakieś błędy. Tą odpowiedź sprawdzał moderator, który zajmuje się niemieckim, więc raczej nie ma odpowiedzi.

Sprawdziłem to osobiście !

Wgl nie wiem po co dodawać tutaj to jak jest na innej stronie.
Odpowiedź dodał AMBITNY.
Definicja AMBITNEGO na portalu zadane.pl brzmi:
Jeśli potrzebujesz pomocy od kogoś sprawdzonego, od kogoś kto pomógł już wielu osobom to po użytkowniku z taką rangą możesz spodziewać się wszystkiego co najlepsze: rzetelności, dokładności i fascynacji światem nauki.

Więc napewno jest to dobrze.
edytowany przez Loser54: 12 cze 2012
Cytat: Loser54
Więc napewno jest to dobrze.

no cóż, nie
OK, sorry.
Sprostowanie:
Nie jest dobrze.
edytowany przez Loser54: 12 cze 2012
Cytat: Loser54
Nie jest dobrze.

nie jest wszystko dobrze, ale ujdzie
Wiem.

Na zadane.pl odpowiedź jest zgłoszona do poprawy.
Temat przeniesiony do archwium.