Sprawdzenie kilku zdań w bewerbungu

Temat przeniesiony do archwium.
Czy ktoś mógłby mi powiedzieć czy to jest w miarę dobrze napisane? Chcialam napisać że: "Już u państwa pracowałam ale musiałam zrezygnować ze względu na kurs językowy. A teraz gdy kurs się kończy chciałabym wrócić"

Ich habe schon bei Ihnen gearbeitet aber wegen meine Deustch Sprachkurs musste ich gekundigt. Meine Sprachkurs ist jetzt zu ende und mochte ich bei Ihnen noch mal bewerben.
Cytat: kamilka9119
Czy ktoś mógłby mi powiedzieć czy to jest w miarę dobrze napisane? Chcialam napisać że: "Już u państwa pracowałam ale musiałam zrezygnować ze względu na kurs językowy. A teraz gdy kurs się kończy chciałabym wrócić"
Ich habe schon bei Ihnen gearbeitet aber wegen meine Deustch Sprachkurs musste ich gekundigt. Meine Sprachkurs ist jetzt zu ende und mochte ich bei Ihnen noch mal bewerben.
W miare dobrze ale Kurs jest masculin und es gibt auch Umlaute in Deutsch.
Cytat: kamilka9119
Ich habe schon bei Ihnen gearbeitet aber wegen meine Deustch Sprachkurs musste ich gekundigt. Meine Sprachkurs ist jetzt zu ende und mochte ich (nie ten szyk) bei Ihnen noch mal bewerben.

edytowany przez klemens001: 02 wrz 2013
1. wegen +G
2. Deutschkurs (Maskulinum) a nie "Deutsch Sprachkurs" - popraw zaimki dzierżawcze
3. zu Ende - rzeczowniki piszemy z wielkiej litery

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Studia językowe