Proszę o sprawdzenie krótkiej wiadomości (matura)

Temat przeniesiony do archwium.
Spędzasz wakacje u swojego kolegi w Monachium. Znajomi z kursu językowego niespodziewanie zaproponowali wspólne wyjście na mecz koszykówki. Wychodząc z domu, zostawiasz wiadomość, w której:
-przepraszasz za nieoczekiwaną nieobecność
-informujesz dokąd poszedłeś
-piszesz, z kim się tam wybrałeś
-podajesz przybliżony czas powrotu.

Tom,
Entschuldige bitte, dass ich nicht zu Hause werden. Ich sollte auf dich warten, aber meine neue Freunde aus dem Sprachkurs schlagen mir zum Basketballspiel gehen. Ich gehe dort mit Monika, Ala und Piotr. Du hast uhr getroffen. Ich komme um 21 Uhr zuruck.
Bis dann!
xxx
Tom,
Przepraszam, że nie mogę być w domu. Mam czekać na ciebie, ale moi nowi przyjaciele z kursu pokazał mi iść do gry w koszykówkę. I tam z Moniką, Ala i Piotra. Zrobiłeś zegar. Wrócę o 21 zegar.
Do tego czasu!
prosiłabym o sprawdzenie błędów, a nie tłumaczenie :D
Cytat: luna25
prosiłabym o sprawdzenie błędów, a nie tłumaczenie :D
nie widziszjeszcze błędów?
widzę, widzę :) czy w takim razie pomogłabyś mi je poprawić?
chciałam, żeby brzmiało to tak:
Tom,
przepraszam, że nie nie jestem w domu.powinnam czekać aż wrócisz, ale moi nowi przyjaciele z kursu językowego zaproponowali mi wyjście na mecz koszykowki. Idę tam z Moniką, Alą i Piotrem. Chyba ich poznałeś. Wrócę o 21.
Cytat: luna25
chciałam, żeby brzmiało to tak:
Tom,
przepraszam, że nie nie jestem w domu.powinnam czekać aż wrócisz, ale moi nowi przyjaciele z kursu językowego zaproponowali mi wyjście na mecz koszykowki. Idę tam z Moniką, Alą i Piotrem. Chyba ich poznałeś. Wrócę o 21.
Poczekam, aż się na coś zdecydujesz.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Szkoły językowe

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia