Krótki artykuł.

Temat przeniesiony do archwium.
Cześć. skończyłam pisać artykuł, zwymyślony. Ktoś miły mógłby mi dać jakieś wskazówki? Bardzo szczerze: mam jeszcze mnóstwo do napisania, i możliwe że głupie błędy deklinacyjne porobiłam... Bardzo proszę o pomoc! Pozdro.

NEUER SKANDAL IN HOLLYWOOD!
Heute morgen herrschte ein großes Überraschung in den ganzen Hollywood-Weld.Die Weltbekannte Diva, Anke Schmidt, veröffentlichte ihre Memorien in ihrem ersten Buch, Mein Leben. In der Inhalt des Buches, erzählte Anke, wer seit vierzig Jahren ihre große Liebe war!
Frau Schmidt war immer eine bildschöne und attraktive Lebedame und mit einen einmaliges Talent begnadete Schauspielerin: eine von die besten Schauspielerinen der Geschichte. Aber wir wissen, dass ihre Persönlichkeit ziemlich exzentrisch ist. Sie schützte immer ihre Persönliche Leben und antwortete fast keinen Fragen des Journalisten zum dieses Tema. Darum, die Media klatschten viel über ihres Verhalt, weil es viele Verdachte erreigtete. Deswegen lebte Frau Schmind immer unter Scheidung.
Deshalb, einer Tag, beschloss Anke ihre heimliche private Leben zu beschreiben, um es endlich zu publizieren. Das Thema, das prinzipal in ihre Erzälung ist ihre große, aber sehr unglückliche Liebe, die sie seit vierzig Jahren erlebte. Als sie jung war, heiratete sie einen Mann, der ungeeigent war. Sie litt viel, und suchte wo auch immer einige Hilfe. Mittlerweile lernte sie jemandem kennen. Das war eine tatsächliche Liebe auf den ersten Blick. Anke lass sich endlich scheiden. Ihre Beziehung war richtig wunderschön. Sie lebten sich einander. Trotzdem, nach vier Jahren, ihre Partner entscheidete sich um etwas, dass er geheim haltete, ihr zu sagen. Er war geheiretet und hatte zwei Erwachsene Kinder. Anke konnte das nicht verstehen und ihren Schmerz durchhalten.
Wer war dieses Mann? Wie konnte es passieren? Das finden Sie in die Memorien von Anke Schmidt.
Napisz to mnóstwo do końca, ale skorzystaj wreszcie ze słownika, bo włos się jeży podczas czytania tego.
Ojj, uwierz że korzystam. Aż tak źle??
Ja ci we wszystko wierzę, bo masz z gruntu rację, ale już na początku pierwszego zdania walisz na całość:
ein großes Überraschung

mam coś dodać?
ok.. Feminin...
Mogę spytać dlaczego robisz za hejtera w miejscu gdzie powinien ludź ludziowi pomagać?
będziemy tak cykać po kropelce?

btw. jeśli coś podważam, to jest to dla ciebie, nie dla mnie.
Ja nie potrzebuję twojej zgody na potwierdzenie właściwośći mojego "zwątpienia".
Z "feminin" zdanie się wcale nie zmieniło...
Oj, namieszałeś mi w głowie. Wiem, chcesz, zmuszasz do zrozumienia ale ja proszę tylko o SPRAWDZENIE. Jeśli nie, to nie będziemy cykać po kropelce.
Nie ma co sprawdzać. Do bani.
Cykaj. Ja nie mam ochoty.
Tak samo, jak i tobie: mi się nie chce.
pisałam że chodzi o deklinacje i rodzaje... Heute am Morgen? Im ganzen? Pomóż no, widząc twoje posty tobie bardzo się chce tu siedzieć i pisać. Nie bądź drań.
Obchodzi cię moje prywatne zajęcie? Czego chcesz?
Lubię tutejszych debili. To lepsze niż telewizja.
O co ci chodzi? Czcesz mi zalecić psy- -chiatrę, albo-loga?

btw. Na pewno tego za ciebie nie zrobię. A masz potworne luki "podstawowe". Skróć zdania o 90% będzie przejrzyściej i sama będzież lepiej wiedziała, o czym piszesz.
Ok, wiem, znam to hobby. Nie polecam -chiatrów ni -logów. To nieroby.

Właśnie chodzi o te cholerne podstawy. Niedouczyłam się za dziecka a teraz na wyższym poziomie i w innym kraju... Nie mogę nic skrócić. A prace oddać muszę Teraz.

Mimo wszystko, dzięx. Tymczasem spadam, a o poprawę będę dalej żebrać. Jeśli mnie jakiś szlag nie trzaśnie i nie zmądrzeję.
spadaj, spox, przez żebranie szybko się nauczysz języka na wyższym poziomie w innym kraju

btw. to tutaj to jest najlepsze forum językowe (ale to tylko btw)
muszę to zdać. miałam na myśli o żebraniu w realu i w jebanej przenośni. nie mam już czasu ani nerwów. ema.
ja mam wrażenie, że tobie wcale nie chodzi o niemiecki...
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie