opis psa

Temat przeniesiony do archwium.
hej sprawdziłby mi ktoś opis psa ?
ich bin tierfreund. ich möchte immer ein hund haben und meine eltern wollen wir dafur nicht erlauben. aber wir haben ein Hund gekauft. mein haustier heißt Max und er ist schon drei jahre alt. er ist klein und er ist dunkelbraun. seine augen sind blau und seine nase ist braun. meinen hund hat einen napf, eine leine und ein halsband. er hat keinen maulkorb, denn er ist nicht agressiv. er ist sehr freundlich und gehorsam. wir spielen zusammen stundenlang. Jeden tag gehe ich mit dem hun spazieren. Ich streiche meinen Hund sehr oft, weil er es sehr gerne mag. Ich impfet mein haustier einmal im Jahr. ab und zu bade ich meinen Hund. ich mag Max, denn er ist sehr guter freund !
/z góry dziękuję
piszesz z televonu?
Zawsze byłem święcie przekonany, że wszystkie rzeczowniki w języku niemieckim zaczynamy dużą literą. W niemieckim podobnie jak w innych językach pierwszy wyraz nowego zdania zaczynamy dużą literą. Ponieważ ty masz wszystkie zasady w d.. to i ja mam twój tekst w głębokim poważaniu.
dann bis du auf der hun gekommen
Pisałam ten tekst z telefonu i przepraszam za wszystkie błędy typu duża litera na początku zdania itp.
to zadzwoń, dryndnij
Byłem niedawno na spotkaniu z policjantem z prewencji. Spytał się ilu z nas już głaszcze telefony, a ilu jeszcze wciska klawisze. Okazało się, że na prawie 50 słuchaczy tylko dwóch było głaskaczy telefonów (sorry smartfonów) a reszcie służyły komórki tylko do telefonowania. Mi także.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia