Poprawność gramatyczna zdania

Temat przeniesiony do archwium.
Czy to zdanie jest poprawnie napisane: Kleidung ist für Dominik sehr wichtig, weil dadurch er wer ist zeigt kann. (Ubrania są bardzo ważne dla Dominika, ponieważ może przez to pokazać kim jest.)?
Cytat: werix7
Czy to zdanie jest poprawnie napisane: Kleidung ist für Dominik sehr wichtig, weil dadurch er wer ist zeigt kann. (Ubrania są bardzo ważne dla Dominika, ponieważ może przez to pokazać kim jest.)?

Auf gar keinen Fall.
edytowany przez klemens001: 09 lis 2015
Cytat: klemens001
Cytat: werix7
Czy to zdanie jest poprawnie napisane: Kleidung ist für Dominik sehr wichtig, weil dadurch er wer ist zeigt kann. (Ubrania są bardzo ważne dla Dominika, ponieważ może przez to pokazać kim jest.)?

Auf gar keinen Fall.
ot i nieporadny jajcun powiedzial co wiedzial
Witam. Według mnie ok. Wprawdzie ja super władam francuskim i angielskim, ale niemiecki potrafię na dobry na pewno.

Pozdrawiam mówiąc- warto uczyć się języków obcych/////


[url=http://www.wwojtowicz.pl/tlumacz-przysiegly-jezyka-francuskiego.html]www.wwojtowicz.pl/tlumacz-przysiegly-jezyka-francuskiego.html[/url]
Cytat: sabo2
Witam. Według mnie ok. Wprawdzie ja super władam francuskim i angielskim, ale niemiecki potrafię na dobry na pewno.
no skoro warto sie uczyc jezykow to nie rob plam na swojej czystej koszuli i zabierz sie za niemiecki zeby byl wreszcie dobry na pewno
Die Kleidung ist für Dominik extrem wichtig,weil er damit zeigen kann wer er ist. (stylistycznie troszke nieszczesliwie,dlategotez polecam jak nizej)
Die Kleidung ist für Dominik sehr wichtig ,weil er damit angeben kann.
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa