ogłoszenie prosze o sprawdzenie:)

Temat przeniesiony do archwium.
prosze o sprawdzenie ogłoszenia nie wiem czy to jest dobrze :

Chciałabym nawiązać kontakt z rówieśnikami innych krajów uczących sie języka niemieckiego.Pochodze z Polski.Mam 18 lat.Aktualnie ucze sie w liceum.Bardzo interesuje sie tańcem,fotografią i sportem.chciałabym korespondować z ospbami o podobnych zainteresowaniach i w zblizonym wieku.


Ich möchte einfädeln Kontakt von rówieśnikami Anderen Inland schulend sie Zunge niemieckiego.Pochodze von Polski.Mam 18 lat.Aktualnie Lehranstalt sie zu liceum.Bardzo interessiert sie tańcem,fotografią und sportem.chciałabym entsprechend von ospbami herum solch so einer Teilnahme und zu zblizonym Alter.

prosze o sprawdzenie bardzo polnie
Ich möchte einfädeln Kontakt von rówieśnikami Anderen Inland schulend
sie Deutschsprache.Ich komme aus Polen.Ich bin 18 Jahre alt.Aktualnie
Lehranstalt sie zu die Oberschule.Ich interessiere mich für Tanz,Fotografie und Sport.Ich hätte entsprechend von Personen herum solch so einer
Teilnahme und zu zblizonym Alter.


Pomoglam tylko tyle.Ucze sie jezyka dopiero od stycznia.
sorry
nie ich hätte tylko ich wollte
dziękuje bardzo :)
Ich möchte Kontakt mit die Altersgenosse wie auch Deutsch sich lernen, von anderen Landen einfädeln. Ich komme aus Polen. Ich bin 18 Jahre alt. Jetzt lerne ich sich in die Oberschule. Ich interessiere mich für Tanz, Fotografie und Sport. Ich möchte mit Leute, wie gleich Teilnahme haben und ähnlich Alter sein.
...i zapomnialam ostaniego slowa :)
korrespondieren.
dziękuje
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie