Oferta podróży - tłumaczenie z j.niem na j.pol

Temat przeniesiony do archwium.
Witam mam na zadanie przetłumaczyć rozmowę, pracowałam ze słownikiem - proszę o wyrozumiałość i pomoc. Niektórych zdań nie potrafiłam przetłumaczyć więc proszę o waszą pomoc.

Oferta w j.niem:

Angebot 1

IHRE MEXIKO-REISE, EXKLUSIV FüR COSMOPOLITAN VON TRAVEL24.COM
Genießen Sie eine Woche Badeurlaub "Mexiko Komfort". Danach haben Sie die Möglichkeit, eine 7-tägige Rundreise durch dieses faszinierende Land zu buchen.

Reisezeit: 01.08.-31.10

Erholung in Akumal
Hotel Bahia Principe Tulum*****
Lage: Direkt am über 1km langen Sandstrand und ca. 35 Minuten von Playa del Carmen.
Ausstattung: Die weitläufige Anlage bietet verschiedene Spezialitätenrestourants, mehrere Bars und in der schön angelegten Außenanlage eine traumhafte Poollandschaft.
Zimmer: Luxuriös ausgestattete Zimmer mit Bad/WC, Haartrockner, Klimaanlage, Telefon, TV, Safe und Minibar(gegen Aufpreis).
All inclusive: Vollpension vom Buffet, lokale Getränke, Eintritt in die Diskothek, Sport und Unterhaltungsangebot laut Ausschreibung.
Sport/Unterhaaltung: Umfangreiches Sportangebot u.a Windsurfen, Schnorcheln, Katamaran, Fahrradverleith, Tennis und Hochseefischen. Animation und Abendunterhaltung.

Preis: ab Munchen oder Frankfurt: 1247E

Moje tłumaczenie:

Oferta 1
Państwo Meksyk - ekskluzywna podróż dla Cosmopolitan(?) z TRAVEL24.COM
Cieszyć się tygodniem Badeurlaub(?) "Meksykański Komfotr"(?). Do tego Macie Państwo możliwość, 7-razowej poróży okręznej przez ten faszinierende(?) kraine zu buchen(?).

Czas/Termin podróży: 01.08-31.10

Odpoczynek w Akumal:
Holtel Bahia Principe Tulum*****
Położenie:
Prosto powyżej 1 km sięga Sandstrand i ok. 35 minut do Playa del Carmen.(nie wiem czy dobrze jest to zdanie..)
Wyprawa(?): ............ ?


Pokój: Luksusowe ausgestattete(?) pokój z łazienką/ubikacją,
szuszarką do włosów(?),klimatyzacją, telefonem, telewizją, sofą i minibarem (za dopłatą).

All inclusive(?): pełne wyżywienie w bufecie,lokal z napojami(?), Wstęp na dyskoteki, sport i Unterhaltungsangebot(?) głośny przetarg(?).

Sport/Rozrywka: Umfangreiches Oferta sportowa(?) u. a.(?) Surfowanie, Nurkowanie z rurką oddechową, Katamaran(?), Fahrradverleih(?), łowienie ryb, Animacje i zabawe wieczorną.

Cena: z Monachium lub Frankfurtu: 1247E
Edit. nie rozmowę tylko ofertę ^^'

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie