dwa zwroty

Temat przeniesiony do archwium.
31-44 z 44
| następna
Cytat: diego13
bieda z nedza intelektualna

no popatrz jak ładnie siebie określiłaś :)
Die-utsch i tyle!
Jeszcze nie zauważyłaś, sierotko, że w złej osobie napisałaś? I że nie ma formy "verpisst dich"?
Otwórz chociaż oczka, bo makówki i tak nie dasz rady.
Wy glupie barany, jak byscie sluchali niemeickiej muzyki to byscie wiedzieli co znaczy verpisst dich!! A tak to ta tajemnica zostala tylko diegowi objawiona!!
Cytat: dociekliwy19
Wy glupie barany, jak byscie sluchali niemeickiej muzyki to byscie wiedzieli co znaczy verpisst dich!! A tak to ta tajemnica zostala tylko diegowi objawiona!!

Dociekliwy19(prawdopodobnie latku)
Słuchamy, słyszymy i rozumiemy.
Ale też wiemy jak tworzy się tryb rozkazujący. (http://de.wiktionary.org/wiki/verpissen)
Diego coś wie, tylko jeszcze nikt z nas, łącznie z nią nie doszedł co!
Papier ist geduldig
czasami sie przyciska t a ono nie wyskakuje czasami zdarza sie to nawet i tym najlepszym
Najlepszym może się zdarzyć, najbardziej zacietrzewionym wcisnęło się to "te" wczoraj jakieś 10razy w różnych postach. Skończ, wstydu oszczędź.
Przecież ona-zacietrzewiona tak do mnie pisała już w kwietniu 2010, więc na klawisz tu już dzisiaj zwalać nie można. To siedzi w kleju, w którym znacznie opadł poziom krwi.
Bongo, chyba dla wszystkich na forum jest jasne, że u niej to nie klawiatura haczy :>
@diego

http://www.verbformen.de/konjugation/verpissen.htm
Japa mein Schatz! Ich kenne das Wort bisschen besser als alle andere Personen auf diesem Forum.
Ich denke,dass das der Neid der Besitzlosen erzeugt diesen Hass.
chce jeszcze dodac psy szczekaja a pan dalej jedzie wiec nadal bede tu przychodzic i robic co mi sie podoba a wasze wpisy dalej ignorowac der Klügere gbit nach
Cytat: diego13
Japa mein Schatz! Ich kenne das Wort bisschen besser als alle andere Personen auf diesem Forum.
Ich denke,dass das der Neid der Besitzlosen erzeugt diesen Hass.

Es heißt "Personen im Forum", und bei dem letzten Satz hackte wohl die ganze Tastatur ;)

Cytat: diego13
chce jeszcze dodac psy szczekaja a pan dalej jedzie wiec nadal bede tu przychodzic i robic co mi sie podoba a wasze wpisy dalej ignorowac der Klügere gbit nach

Tue, was du nicht lassen kannst :)
Ale syf!
Temat przeniesiony do archwium.
31-44 z 44
| następna

« 

Brak wkładu własnego

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie