Tłumaczenie utworu. Prosze o pomoc.

Temat przeniesiony do archwium.
|: Nur wer die Sehnsucht kennt,
weiß was ich leide! :|
Allein und abgetrennt
von aller Freude,
seh ich ans Firmament nach jener Seite.
Ach! Der mich liebt und kennt,
ist in der Weite.
|: Es schwindelt mir, es brennt
mein Eingeweide. :|
|: Nur wer die Sehnsucht kennt
weiß was ich leide! :|

Tylko prosze nie wysylajcie mi zadnych tekstow rymowanych z internetu bo znalazlam to i wiem ze to nie jest dokladnie to samo a potrzeb ami dokladnego tlumaczenia. Dzieki Pa:)
Co to :| ? Jesteśmy u muzykantów, czy jak? Pa-pa!
Tylko nie próbuj mi tutaj sama tłumaczyć na polski, bo my tego wcale nie potrzebujemy, jako "punkt usługowy". My nie używamy czegoś takiego, jak słownik.
Zochana jesli nie chcesz mi pomoc to po prostu nie pisz, a jezeli mozesz to przetłumacz mi to i bede wdzieczna. Nie rozumiem po co jakies problemy. A tego ":|" nie bierz pod uwage.
Nie potrzebuję twojej wdzięczności. Każde słowo znajdziesz w PONSie i nie mądruj się tutaj. Po kiego robisz problemy z powodu takiego prostego tekstu? Chcesz popyskować, czy też tekst jest ci ważniejszy? Jeśli ja ci nie pomogę, to nie pomoże ci (prawie) nikt. Obudź się i rusz się do PONSa. Leniwcu pięciopalczasty.
Yessss!
Nie pyskuje to Ty sie jakos dziwnie zahcowujesz. Dobra mysle ze nie ma sensu jakas klutnia na tym forum.
a gdo du sie kluci?
Yesssss!
Cytat: zochama
Nie potrzebuję twojej wdzięczności. Każde słowo znajdziesz w PONSie i nie mądruj się tutaj. Po kiego robisz problemy z powodu takiego prostego tekstu? Chcesz popyskować, czy też tekst jest ci ważniejszy? Jeśli ja ci nie pomogę, to nie pomoże ci (prawie) nikt. Obudź się i rusz się do PONSa. Leniwcu pięciopalczasty.

zosiu nudna jestes ze swoim ponsem napisz ze nie umiesz prztlumaczyc i sprawa zalatwiona
Tylko ten kto tesknote zna
wie jak ja cierpie
sam i oddzielony od wszystkich przyjaciol
Diego, ty jesteś, jak widzę, nowa Ziuta od Iłłakowiczów, co? Kot ci na oko nadepnął? Ostro dajesz!
edytowany przez zochama: 21 wrz 2011
Cytat: anka3336
Nie pyskuje to Ty sie jakos dziwnie zahcowujesz. Dobra mysle ze nie ma sensu jakas klutnia na tym forum.

Analfabetka
Temat przeniesiony do archwium.