Prosze o pomoc w tlumaczeniu pisma z niemieckiego banku

Temat przeniesiony do archwium.
Witam szanownych forumowiczow. Moja mama dostala jaks pismo z niemieckiego banku czy czegos podobnego, nie orientujemy sie co oni tam chca i o co im chodzi, czy ktos moglbym zerknac i przetlumaczyc to pismo, albo chociaz powiedziec w czym jest problem, gdyz martwimy sie ze moze jakies dlugi czy cos w tym stylu. Pozdrawiam ;) i dziekuje.

http://imageshack.us/photo/my-images/221/dscn7765.jpg/
Przydzielenie NIP.
Dzieki ale moglbys cos wiecej napisac, gdyz dla mnie to bezsens moj tato pracuje w niemczech, mama nigdy nie pracowala, wiec po co ktos jej przydziela NIP
Pewnie tato przepisał robotę na mamę. Skoro tak jest, jak piszesz, to popytaj u taty, co on tam "nawyrabiał". Nie gadacie ze sobą, czy jak?
Moze i nie gadaja to juz nasza indywidualna sprawa, a poszukuje po prostu tlumacza, ale widze ze to jakies forum rodzinne, kto z kim gada czy co, to juz nie wasz chyba problem.
Uprzejmy forumowiczu!
W życiu NIE JEST tak, że, jak tata ma firmę na siebie, to mama dostaje NIP. Kapuje?
Wojteczku nie przejmuj sie to nic zlego ktos z twoich rodzicow ten co prwadzi firme i ma ja zameldowana na swoje nazwisko otrzymal numer idntyfikacyjny dla wydzialu finansowego ale tylko i wylacznie w niemczech i ta osoba jest uprzejmnie proszona o podawanie tego numeru przy rozliczeniach podatkowych w niemczech wszystko jest ok. nie martw sie to nie zadne dlugi
Dzieki Diego za rozsadna odpowiedz. Pozdrawiam
Widzisz diego teraz sie doigralas w rodzinnym forum.
Cytat: irkamozna
Widzisz diego teraz sie doigralas w rodzinnym forum.

irciu masz racje
Temat przeniesiony do archwium.