Proszę o pomoc

Temat przeniesiony do archwium.
Ja dalej borykam sie z Familienkassa .Z tego co wyczytalam potrzebuje jakiegos zaświadczenia , ale nie wiem dokladnie jakiego .Prosze o pomoc w przetlumaczeniu fragmentu listu
Volles Kindergeld in Deutschland könnte nur Gezahlt werden, wenn in Polen trotz
Antragstellung kein Anspruch auf die dortigen Familienleistungen bestehen würde

Reichen Sie gegebenenfalls eine Bescheinigung ein , aus der Hervorgeht das in Polen auch
bei einer Antragstellungs kein Anspruch auf die dortigen Familienleistungen bestehen würde
Cytat: martin1978
Ja dalej borykam sie z Familienkassa .Z tego co wyczytalam potrzebuje jakiegos zaświadczenia , ale nie wiem dokladnie jakiego .Prosze o pomoc w przetlumaczeniu fragmentu listu
Volles Kindergeld in Deutschland könnte nur Gezahlt werden, wenn in Polen trotz
Antragstellung kein Anspruch auf die dortigen Familienleistungen bestehen würde

Reichen Sie gegebenenfalls eine Bescheinigung ein , aus der Hervorgeht das in Polen auch
bei einer Antragstellungs kein Anspruch auf die dortigen Familienleistungen bestehen würde

Proszą o numer butów :)

A na poważnie o zaświadczenie, że pomimo złożenia w Polsce wniosku o świadczenia rodzinne nie przyznano ich (nawet jeżeli sie nie należały ze względu na zbyt wysokie zarobki).
a, ja już chciałam pisać "nie rub burdlu na forum", bo ten temat powtarza się ciągle. Dziwne. Człowiek żyjący podobno w Niemczech nie ma pojęcia o języku. A do urzędu jest bardzo daleko. Po prostu ciężka sempiterna. Boryka się, czyli "robi bokami".
edytowany przez irkamozna: 01 paź 2012
Cytat: irkamozna
a, ja już chciałam pisać "nie rub burdlu na forum", bo ten temat powtarza się ciągle. Dziwne. Człowiek żyjący podobno w Niemczech nie ma pojęcia o języku. A do urzędu jest bardzo daleko. Po prostu ciężka sempiterna. Boryka się, czyli "robi bokami".
Jestem na tym forum od niedawna, i moj niemiecki nie jest na tyle dobry aby wszystko rozumiec.Po drugie to jest moja druga prośba o jaką Was poprosiłem, a nie ciągle.Jednak nie wszystkie osoby na tym forum które chcą pomóc a nie tylko krytykują.
Tamod dziekuję
Cytat: martin1978
Tamod dziekuję
dobry Tamod, dzielny Tamod, posłuszny Tamod, bzdury tłumaczy po pijaku, ale podziękować należy.
Cytat: irkamozna
Cytat: martin1978
Tamod dziekuję
dobry Tamod, dzielny Tamod, posłuszny Tamod, bzdury tłumaczy po pijaku, ale podziękować należy.

już nie piję od samego rana, muszę się ograniczyć, bo kasa się kończy
piję już tylko od 10 rano :)
Jeszcze gorzej. To było o 13:43 dzisiaj.
Cytat: martin1978
Volles Kindergeld in Deutschland könnte nur Gezahlt werden, wenn in Polen trotz
Antragstellung kein Anspruch auf die dortigen Familienleistungen bestehen würde

Reichen Sie gegebenenfalls eine Bescheinigung ein , aus der Hervorgeht das in Polen auch
bei einer Antragstellungs kein Anspruch auf die dortigen Familienleistungen bestehen würde

Nie macie wrażenia, że ten tekst napisał jakiś niedouk językowy? No tak, niemieckie urzędy zatrudniają różny element...
Cytat: martin1978
Tamod dziekuję
Cytat: TopBolek
Nie macie wrażenia, że ten tekst napisał jakiś niedouk językowy? No tak, niemieckie urzędy zatrudniają różny element...

Ohne ein Wörterbuch Beamtensprache - Deutsch versteht man kaum was.
Cytat: irkamozna
Jeszcze gorzej. To było o 13:43 dzisiaj.

Nie twierdzę, że nie byłem pod wpływem :)
Pifko musi być!
edytowany przez Tamod: 01 paź 2012
Plączesz się już w zeznaniach, serduszko! A, martin ci ślepo wierzy...
Cytat: irkamozna
Plączesz się już w zeznaniach, serduszko! A, martin ci ślepo wierzy...

nieraz mi się język plącze, ale najczęsciej wtedy gdy zaczynam chodzić na czworaka
Nie musisz chodzić na czworaka. To jest fatamorgana na stojaka. Język nie ma tu znaczenia. Twoje paluchy nie trafiają właściwych klawiszy, leniuszku Tamodźku. Jak już coś robisz, to rób porządnie. Jak robisz jajca, to do końca. Nie ma: pół jajca, pół porządnie. Mnie się wydaje, że tylko robisz niekompletne jajca. A, takie martiny ci ślepo wierzą i jeszcze za te jajca dziękują. I ty się w tym taplasz, jak Moko i Japa w dziękczynieniu.
Cytat: TopBolek
Cytat: martin1978
Volles Kindergeld in Deutschland könnte nur Gezahlt werden, wenn in Polen trotz
Antragstellung kein Anspruch auf die dortigen Familienleistungen bestehen würde

Reichen Sie gegebenenfalls eine Bescheinigung ein , aus der Hervorgeht das in Polen auch
bei einer Antragstellungs kein Anspruch auf die dortigen Familienleistungen bestehen würde

Nie macie wrażenia, że ten tekst napisał jakiś niedouk językowy? No tak, niemieckie urzędy zatrudniają różny element...
Takie to trudne? Ciekawocha.
Nie! Tekst jest banalnie prosty ale został napisany jakoś koślawo...
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa