tłumaczenie tekstu

Temat przeniesiony do archwium.
Witam, przetłumaczy mi ktoś ten tekst? Z góry dziekuję.

Od dawna zbierałam się żeby do Ciebie napisać. Mam nadzieję, że jeszcze mnie pamiętasz?
Tak nagle w listopadzie przestałes być aktywny na Whatsapp. Mijały dni, tygodnie I wiedziałam że chyba coś jest nie tak I nie masz już dostepu do internetu. Co jakis czas wchodziłam na twój profil na facebook i sama starałam się zrozumieć dlaczego tak często zdarza mi się o Tobie myslec. Musisz być naprawdę wyjatkową osobą. Zresztą naprawdę bardzo cię polubiłam.
Ostatnio odważyłam się zapytać twojej mamy o adres do Ciebie. Przy okazji dowiedziałam się, że zostaniesz ojcem. Gratuluję! Zawsze o tym marzyłeś. Chciałes mieć dziecko I swoją rodzinę.
Wiem, że wcale nie jest dobrze, ale w końcu wszystko się ułoży. Ja Tobie życze jak najlepiej!
Nawet nie wyobrażam sobie jak bardzo musisz czuć się samotny, bo zawsze jak dzieję się cos złego to wiekszośc “przyjaciół” po prostu zapomina o nas. Zostają wtedy tylko Ci prawdziwi przyjacielę. Twoja mama mówiła, że może być cięzko żebyś mi odpisał, ale jeżeli będziesz miał ochotę kiedykolwiek spotkać się I porozmawiać to pisz śmiało. Mam nadzieje, że teraz już będziemy mogli utrzymać kontakt.
Życze Ci wszystkiego dobrego, bo zasługujesz na szczęście.

« 

Studia językowe

 »

Życie, praca, nauka