Proszę o przetłumaczenie. Zgóry dziękuję

Temat przeniesiony do archwium.
Cześć (Maja) nie mogę się doczekać twojego przyjazdu. Pogoda jest świetna i myślę, że utrzyma się przez czas, który będziemy spędzać razem. Mama powiedziała, że zabierze nas do kina, na pizze, do figloparku a nawet do zoo. Powiedziała, że postaramy się umilić ci przyjazd tak abyś czuła się jak u siebie w domu. Mam nadzieje, że będziemy się dobrze bawić, i że twój przyjazd będzie udany i najlepszy w życiu.
Nie mogę się doczekać. Czekamy na Ciebie serdecznie. Do zobaczenia.
"Pomoc językowa - tłumaczenia" oznaczy, że ty tłumaczysz, a my sprawdzamy.
Hallo Maja,

ich vermisse Dich so sehr. Bei mir ist das schönste Wetter. Ich glaube, dass es die ganze Zeit so bleiben wird. Meine Mutter will uns ins Kino und in die Bar einladen, wenn Du zu mir kommst. Ich möchte auch in den Zoo gehen, was denkst du darüber? Ich habe auch die große Hoffnung, dass Du dich bei mir gut erholen wirst. Ich warte schon ungeduldig auf Dich. Bis bald!

...
Witam! Mam ogromną prośbę . Muszę opisać obrazek na którym jest: kobieta siedząca nad morzem na wózku inwalidzkim. jest szczęsliwa. ma ciemne włosy związane w kucyk i zieloną bluze(bluzkę). i to jest pierwsza część. druga natomiast to odpowiedz na trzy pytania: 1. Was glauben Sie, warum freut sich die Frau? 2. Mit welchen Problemen sind Behinderte in ihrem Alltag konfrontiert? 3. Wie haben Sie oder wie haben Ihre Bekannten einem Menschen mit Behinderung geholfen? Berichten Sie darÜber. Bardzo dziękuje :) jestem w klasie maturalnej :)

 »

Chcę się po prostu nauczyć niemca