Prosze o przetlumaczenie kilku zdan

Temat przeniesiony do archwium.
Bardzo Pania przepraszam, ze nie przyszlam 3 tyg temu. Zadzwonila do mnie mama zebym szybko przyjechala do Polski bo dziadek jest bardzo chory. W drodze rozladowal mi sie telefon, wpisalam 3 razy zly pin i calkowicie zablokowalam telefon. Nie mialam jak pania piwiadomic.
Cytat: iianisiaii
Bardzo Pania przepraszam, ze nie przyszlam 3 tyg temu. Zadzwonila do mnie mama zebym szybko przyjechala do Polski bo dziadek jest bardzo chory. W drodze rozladowal mi sie telefon, wpisalam 3 razy zly pin i calkowicie zablokowalam telefon. Nie mialam jak pania piwiadomic.
Tylko ciekawe, czy Mokotow dobrze to zrobił, bo on z interpunkcją na bakier...
Ot, co!
Cytat: iianisiaii
Bardzo Pania przepraszam, ze nie przyszlam 3 tyg temu. Zadzwonila do mnie mama zebym szybko przyjechala do Polski bo dziadek jest bardzo chory. W drodze rozladowal mi sie telefon, wpisalam 3 razy zly pin i calkowicie zablokowalam telefon. Nie mialam jak pania piwiadomic.

Verzeihen Sie bitte, dass ich vor drei Wochen nicht vorbeikam. Mich rief meine Mutter an und forderte mich auf, umgehend nach Polen zurück zu kehren, da mein Opa akut erkrankt war. Unterwegs gab mein Handy seinen Geist auf, dreimal tippte ich die PIN falsch ein und das Gerät wurde gesperrt. Ich konnte Sie nicht benachrichtigen.
edytowany przez TopBolek: 16 sie 2016

« 

Życie, praca, nauka

 »

Pomoc językowa