im Blick...

Temat przeniesiony do archwium.
Witam, nigdzie nie mogę znaleźć tłumaczenia wyrażenia "im Blick". Czy mógłby ktoś wyjaśnić mi, co to może oznaczać? Niby banał i samemu można się mniej więcej domyślić, ale ja nie lubię się domyślać, wolę wiedzieć na pewno :) Tak na marginesie, jeśli chodzi o konkretny kontekst, to zetknąłem się z tym wyrażeniem w tekście reklamowym pewnej strony internetowej o profilu edukacyjnym. Owe wyrażenie brzmi "Immer alles im Blick".
Pomoże ktoś?
a, gdzie już szukałeś?
Podaj po prostu linka.
Szukałem w chyba pięciu pierwszych słownikach, jakie pojawiają się w wynikach w google oraz wpisując do google frazy takie jak np. "im Blick" + "tłumaczenie"/. "znaczenie" / "co to znaczy" (+ "forum"). Nie bardzo wiem, w jaki inny sposób można znaleźć to tłumaczenie.
u PONSa. Teraz wiesz.
(czemu nie podałeś linka? Jeszcze nie wiesz, jak to się robi?)
Słownik PONSa jest podstawowym, z którego korzystam i szukaną przeze mnie frazę próbowałem odnaleźć w głównym haśle "Blick". Nie wiem czemu nie wpisałem w wyszukiwarkę całej frazy. Moje przeoczenie.
W każdym razie jeśli chodzi o tłumaczenie w PONSie, to nie bardzo nadaje się ono do wspomnianego przeze mnie wcześniej kontekstu, tak więc wciąż nie znalazłem właściwego tłumaczenia.
A jeśli chodzi o tego linka, to zignorowałem Pańską prośbę, gdyż nie widziałem potrzeby jego podawania, zresztą nie byłem nawet pewny, do jakiej strony konkretnie miałem go podać.
A co do zakończenia Pańskiego powyższego posta, to zdanie "Jeszcze nie wiesz, jak to się robi?" było zupełnie niepotrzebne i powinien był Pan się powstrzymać przed napisaniem go. Można je bowiem odebrać jako drobną, ale jednak, złośliwość. A to nie świadczyłoby o Panu najlepiej, jeśli taka była intencja.
Jeszcze raz dziękuję za poświęcenie czasu na odpowiedź i pozdrawiam.
Popisz jeszcze trochę o mnie, to będziesz miał alles im Blick, jak ci nie pasuje, mądralo.
Gruszki używaj, a nie mądruj się.
Ale masz nasrane w głowie mały człowieczku. Współczuję i zalecam wizytę u psychiatry. Amen czubku.
Cytat: szalej
Ale masz nasrane w głowie mały człowieczku. Współczuję i zalecam wizytę u psychiatry. Amen czubku.
ty to nawet nasrane nie masz,
w odniesieniu do, rzutem oka, w spojrzeniu - zależy od kontekstu.
Temat przeniesiony do archwium.