POMOCY (120 słów) Wypracowanie o mojej ucieczce,

Temat przeniesiony do archwium.
Witam.
Muszę napisać wypracowaniee na j.niemiecki o tym, gdzie byłem i co robiłem podczas lekcji języka niemieckiego...:)
Więc proszę o przetłumaczenie mi tego tekstu( oczywiście w perfekcie-tak kazała)

Podczas lekcji języka niemieckiego, wraz z kolegami, wybrałem się na miasto.Spacerowaliśmy jakieś 10-15 minut. Następnie wybraliśmy się do baru na hamburgera. Zamówiłem sobie dwa hamburgery, ponieważ byłem bardzo głodny. Po 5 minutach otrzymałem swoje zamówienie.Hamburger był przepyszny, wszystkim smakował znakomicie. Zapłaciem za swoje zamówienie 6 zł. Podczas powrotu do szkoły, spotkaliśmy starszych kolegów. Porozmawialiśmy chwilę i poszliśmy dalej. Na boisku szkolnym pograliśmy sobie w piłkę nożną. Udało mi się nawet strzelić gola.Gdy zbliżał się koniec lekcji, postanowiliśmy chwilę odpocząć i ochłonąć z wrażeń. W pobliskim sklepie kupiliśmy sobie napoje. Jeden z kolegów posiadał karty do gry.Zagraliśmy szybkie dwie partie w pokera, w których oczywiście przegrałem. Gdy zebraliśmy siły wróciliśmy na lekcję języka angielskiego by stawić czoło kolejnemu wyzwaniu.

Heheh , troche głupio to brzmi ale to nic. Brakuje mi paru słów, więc jak coś wymyślicie to możecie wpisac ;]]]]]

A te wypracowanie potrzebne jest mi na jutro ! Wiec PROOOOOSZE O POMOOOC.
i co tu dadzą nieustanne prośby o to żeby nie traktować tego forum jak darmowego tłumacza... :/
No to powiedz mi co ja mam zrobić? próbowałem coś ułożyć ale nic z tego nie wyszło.
Während der Deutschstunde in mal mit meinen Freundin ich auf der Stad gegangen.Wir sind irgendein 10-15 Minuten spaziertet.Dann wir sind in die Bar auf hamburger gegangen.Ich sich zwei hamburger bestelltet, weil ich sehr nach hungrig. rnrnNORMALNIE MASAKRAA Jak to powinno brzmieć?
Während der Deutschstunde bin ich mal mit meiner Freundin in die Stadt gegangen. Wir sind irgendwie 10-15 Minuten spazieren gegangen. Dann wir sind in die Hamburger-Bar gegangen. Ich habe zwei Hamburger bestellt, weil ich sehr hungrig war.
przecież nie jest tak najgorzej z Twoimi umiejętnościami i tak jesteś lepsza ode mnie sprzed roku ;) Trzeba się uczyć na własnych błędach, coś o tym wiem... Swój pierwszy list po niemiecku pisałam chyba przez jakieś 4 godziny (naprawdę) obłożona słownikami, gramatyką szanownego pana Stasia B., nie umiałam prawie nic, a teraz... jest zupełnie inaczej :D Po prostu trzeba chcieć i tyle :)
dziekuje bardzo :))
'Spacerowaliśmy jakieś 10-15 minut.'

Wir sind etwa 10-15 spazieren gegangen. ;)

oder nicht?
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia