POMOCY!!!!!!!

Temat przeniesiony do archwium.
ucze sie niemieckiego dopiero rok, prosze Was bardzo o pomoc w przetłumaczeniu tego jak mam to napisac:
1.Ja chciałabym zapisać sie na kurs jzykowy (Sprachkursen) aby nauczyc sie niemieckiego do matury.????
2.Proszę Cię o jakies informacje na temat szkół i tych kursów w Twoim mieście oraz przezłanie mi tych informacji e-mailem.
3.Ja nie mam za dużo pieniędzy na ten kurs.
1. Ich möchte mich zu einem Sprachkurs anmelden, um Deutsch für mein Abitur zu lernen.
2. Bitte schicke mir per Email Informationen zu Schulen und Kursen in deiner Stadt. 3. Ich habe nicht viel Geld für diese Kurse.
przepraszam, ze podpinam sie pod czyjs watek, ale zapomnialam hasla do swojego konta...

czy ktos moglby mi przetlumaczyc jedno slowko?

"...,ich kann nix dafür das deine Mutter eine Heide war"

chodzi konkretnie o "Heide", bo nie moge tego znalezc w slowniku. to cos obrazliwego?

bylabym tez wdzieczna za przetlumaczenie calego zdania, bo nie jestem pewna, czy dobrze rozumiem.

pozdrawiam :)
http://www.ponsline.de/cgi-bin/wb/w.pl?von=&ID=12932poVGPGaWV7fQk&Oberflaeche=P&Richtung=DP&Treffer=2&Begriff=heide

Substantiv
poganin(-anka) |m(f)|
a cale zdanie?

moze troche pelniej: "du bist mir scheiß egal, ich kann nix dafür das deine Mutter eine Heide war"

to z piosenki bushido - endgegner
(eine Heide = ein Heide. Maskulin)

Jesteś mi obojętny. Nic nie poradzę na to, ze twoja matka jest poganka.
dzieki :)
bardzo dziękuję za tłumaczenie!!
dzięki!!!!
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia