BŁAGAM O POMOC!!! nie dam rady za trudne:(

Temat przeniesiony do archwium.
noch steht die menschheit am anfang der nutzung von umweltschonenden energietragern wie wind, solarenergie , erdwarme, biomasse und wasser,. doch in zehn bis zwanzig jahren konnten diese energiequellen schon einen groben teil des energiebadarfs decken und einige lader nutzen manche alternative energieformen

fruher benutzte man windenergie um mit windmuhlen korn zu mahlen heute produziert man mit windmuhlen strom deutschland gehort sogar zu internationalen spitze der windenergienutzer bei paderborn ( nordrhein-westfalen) entsteht europas grobter windpark der 26 000 haushalte mit strom versorgen soll

wasser wird am haufigsten als alternative energiequelle genutzt in landern wie norwegen oder kanada deckt wasserkraft fast 100 prozent des strombedarfs schweden oder osterreich produzieren 25 prozent ihrer energie mit hilfe von wasserkraft in deutschland dagegen werden nur 4 prozent der energie aus wasserkraftwerken erzeugt.
skorzystaj z: http://www.ponsline.de/cgi-bin/wb/w.pl? jesli czegoś nie bedziesz wiedziec, pomoge:)
nie chce mi sie otworzyc ta twoja stronka kurze tragedia ogolnie sama tego nie zrobie siedze na tym kupe czasu:(:(:(
Błagam was pomuszcie mi...nie dam rady z tym tekstem:( z góry wam serdeznie dziekuje
Ludzkosc stoi na poczatku wykorzystania przyjaznych dla srodowiska nosników energii jak wiatr, energia słoneczna, energia ciepła ziemi, biomasa i woda. w ciagu 10-20 lat moga te źródła energii pokryc poważną cześc zapotrzebowanai na energie i kilka krajów wykorzystuje alternatywne formy energii bardzo intensywnie.
dziekuje i bardzo naprawde mi pomogłas chociasz w jednym dzieki jeszcze raz
wczesniej energie wiatru wykorzystywało się do wiatraków które mleły ziarno. Dzisiaj witrakami produkuje się prad. Niemcy nalezą nawet do międzynarodowej czołówki krajów wykorzystujacych energie wiatru. w Padeborn powstaje największy w Europie kompleks małych elektrowni wietrznych który powinien zaopatrywać 26 000 gospodarstw domowych w prad.
woda jest najczęściej wykorzystywana jako odnawialne źródło energii. W krajach takich jak Norwegia czy Kanada, siła wody pokrywa prawie 100% zapotrzebowania na prąd. Szwecja czy Austria produkuje 25% swojej energii z pomoca siły wody. w Niemczech natomiast jest tylko 4% energii z Elektrowni wodnej wykorzystywane.
jestes poprostu boska az nie wiem jak mam i dziekowac :):):):)
Proszę bardzo:)nudzi mi sie;p
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa