bardzo prosze o przetłumaczenie

Temat przeniesiony do archwium.
Musze napisać list, niemieckiego nie znam niestety ni w pięć ni w dziesięć, 3 liceum to nie jest klasa w której języka sie uczy, co najwyżej szlifuje.... a nauczycielka, oh!

Drogi Hansie

Przepraszam że długo nie pisałem. Mieszkam teraz w ładnym miejscu na przedmieściach miasta XXX. W okolicy panuje cisza i spokój. Z okna mojego pokoju widać drzewa i ogród oraz łąkę. Dopiero co wróciłem z wakacji. Na wakacjach poznałem świetną dziewczynę o imieniu XXX. Poznaliśmy się w sklepie. Kupowała żółte kwiaty a ja jej powiedziałem że mi sie one nie podobają. Była bardzo tolerancyjna i nie obraziła się. Często wychodziliśmy do kina. Bardzo interesowało ją kino. Niestety musiałem wracać do domu i rozstaliśmy się. Utrzymujemy kontakt listowny.
Czekam na list od ciebie, jestem ciekaw co przytrafiło ci sie ciekawego od czasu kiedy ostatni raz sie widzieliśmy.


Cos takiego, naprawdę bardzo potrzebuje na jutro tego zadania. Wielkie dzięki. Jeśli sie da proszę unikać skomplikowanych form gramatycznych.

Pozdrawiam!
Bardzo proszę, w życiu tego sam nie zrobie a nie chce dostać jednynki:(:(:(:(:(:(:(

« 

Kultura i obyczaje