##Krótkie teksty##

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,

Czy mógłby ktoś mi przetłumaczyć poniższe teksty?

Musze się tego nauczyc na zaliczenie, a nic nadal nie umie.

Naprawde bym był bardzo wdzięczny osobie która by mi przetłumaczyła.

Z góry dzieki i pozdrawiam.


SVEN
Mit den Elternwegfahren? Ich will doch Urlaub machen. Ich mochte Spaß haben und abschalten, auch von den Eltern zu Hause. Außerdem sind meine Eltern zu konservativ. Ich fahre meistens mit Freunden weg, das ist am angenehmsten. Mit denen gibt es auch keinen Stress, wenn ich zu irgendetwas mal keine Lust habe und was anderes machen mochte.

HANNAH
Ich fahre bie mehr mit meinen Eltern weg. Die letzten Ferien waren eine einzige Katastrophe - vor allem wegen meiness kleinen Bruders. Wir haben uns nur gestritten. Es war nicht auszuhalten. Außerdem finde ich den Urlaub mit Eltern nicht mehr so spannend: Immer auf denselben Campingplatz oder zu meiner Oma auf den Bauernhof. Das ist für kleine Kinder interessant, aber ich kann mich dafür nicht begeistern. Die Zeiten sind vorbei.

OLIVER
Ich verreise gern mit meinen Eltern. Wir haben viele gleiche Interessen. Da findet sich gleich etwas, was wir gemeinsam unternehmen können. In New Orleans sind wir zum Beispiel zusammen in einen Jazzclub gefahren. Allein fahren ist blöd, weil man mit niemandem über das Geschehene raden kann.
???????????????

:(
Hannah: Nigdy więcej nie wyjade z moimi rodzicami. Ostatnie wakacje były katastrofą-z powodu mojego młodszego brata.Tylko sie kłóciliśmy.To było nie do wytrzymania. Pozatym uważam ze urlopn z rodzicami nie jets taki ciekawy: zawsze to samo miejsce kampingowe albo u mojej babci w gospodarstwie. To jest interesujące dla małych dzieci, ale ja nie moge sie tym zachwycać. Te czasy mineły.

Sven: Wyjechać z rodzicami?Ja tez chce miec urlop.Musze mieć przyjemność i wyłączyć sie też od rodziców w domu. Pozatym moi rodzice sa konserwatywni. Najczęściej wyjeżdzam z przyjaciółmi, to jest najprzyjemniejsze. Z nimi nie mam zadnego stresu kiedy na coś nie mam ochoty i chce robić coś innego.

Oliver:
Ja wyjeżdzam chetnie z rodzicami. Mamy dużo podobnych zainteresowań.razem myślimy co mozemy wspólnie przedsięwziąść.W Nowym Orleanie pojechaliśmy np. razem do klubu jazzowego. Wyjazd samemu jest głupi, poniewaz nie ma nikogo z kim można by porozmawiac o wydarzeniach.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Życie, praca, nauka