Błagam o pomoc. A wlaściwie o doradzenie.

Temat przeniesiony do archwium.
Mam do Was prośbę. Muszę opisać swój pokój. Męczę się z tym i męczę, i ciągle nie wiem, czy mam dobrze. Moglibyście mi pomóc? To tekst, który muszę przetłumaczyć:

Mój pokój jest duży i przytulny. Naprzeciw drzwi znajduje się okno. Na parapecie stoją cztery doniczki z kaktusami. Na lewo od drzwi znajduje się biurko, na którym stoi komputer. Na głównej ścianie znajduje się meblościanka z szafą, gdzie mam swoje ubrania, szafkami, półkami oraz biurkiem, na którym odrabiam zadania domowe. Po prawej stronie od drzwi stoi moje łóżko. W rogu, obok łóżka stoi stolik, na nim znajduje się telewizor, wieża audio i DVD. Pod oknem stoi stolik i trzy pufy. Między biurkiem a meblościanką znajduje się moja biblioteczka. Na ścianach są pomarańczowe tapety. Na tapetach przyklejonych jest dużo plakatów z moimi ulubionymi zespołami muzycznymi. Spędzam wiele przyjemnego czasu w moim pokoju [chodziło mi o to wyrażenie "ich habe viel Spaß..."]. Lubię słuchać tu muzyki, czytać i korzystać z Internetu. Uwielbiam mój pokój!

Tłumaczę to i tłumaczę, ale ciągle wpadam w pułapki z rodzajnikami. Moglibyście pomóc? Potrzebuję tego na jutro, więc będę ogromnie wdzięczna, kiedy ktoś szybko odpisze.

Pozdrawiam gorąco :*