Przetłymaczy ktoś??

Temat przeniesiony do archwium.
Przetłumaczyłby mi ktoś ten tekst: "Die Verpflichtung eines neuen Fahrers stellt für beide Seiten eine große Herausforderung dar - für den Fahrer selbst wie für das Team

Nach dem Rücktritt von Michael Schumacher erwarten viele Experten, dass Fernando Alonso und Kimi Räikkönen im kommenden Jahr den WM-Titel unter sich ausmachen werden. Beide Fahrer jedoch stehen vor der Herausforderung, sich an ein neues Team gewöhnen zu müssen. Der Weltmeister wechselte von Renault zu McLaren-Mercedes, Räikkönen von McLaren-Mercedes zu Ferrari.
Jenson Button geht davon aus, dass dem Finnen die Umstellung leichter fallen wird: "Ich persönlich denke, dass sich Kimi wegen seines Fahrstils an Ferrari schneller gewöhnen wird", so der Brite gegenüber 'SpeedTV'. "Alonso hat immer eine Menge Untersteuern in seinem Auto und ich denke, dass er etwas länger braucht, um sich an den McLaren zu gewöhnen."

Schlussendlich haben beide Teams bei der Konstruktion der neuen Autos, die im Januar vorgestellt werden, die Fahrstile ihrer neuen Fahrer berücksichtigt. Und natürlich hilft auch das Talent weiter: "Alonso ist ein sehr talentierter Fahrer, er wird das auf die Reihe bekommen", so Button. "Es ist nur die Frage, wie lange er dafür brauchen wird."
???
Proszę...
"Zobowiązanie nowego kierowcy stanowi duże wyzwanie dla obu stron - dla samego kierowcy i dla zespołu"

Po ustąpieniu Schumachera wielu ekspertów oczekuje, że Fernando Alonso i Kimi Räikkönen dojdą do ładu w nadchodzącym roku z tytułem mistrza świata. Oba kierowcy stoją przed wyzwaniem, muszą się przyzwyczaić do nowego zespołu. Mistrz świata zamienił renau na mercedesa, Räikkönen z mercedesa na ferrari.
Jenson Button wychodzi z założenia, że dla fina przestawienie sie będzie łatwiejsze: "osobiście myślę, że Kimi z racji swego stylu jazdy szybciej przyzwyczai się do ferrari". A Brytyjczyk przeciwnie 'SpeedTV'. "Alonso ma zawsze dużą ilość UNTERSTEUERN (?) w swoim aucie i myślę, że potrzebuje trochę dłużej żeby przyzwyczaić się do mclaren".

W końcu oba zespoły podczas konstrukcji nowych samochodów uwzględniły style jazdy ich nowych kierowców. I talent pomoże naturalnie dalej: " Alonso jest utalentowanym kierowcą, da sobie radę". A Button " jest tylko pytanie, jak długo będzie na to potrzebował".
Nie bardzo znam się na motoryzacji, ale chodzi mniej więcej o to :
Po odejściu Michaela Schumachera wielu ekspertów oczekuje, że w nadchodzącym roku walka o tytuł MŚ rozegra się pomiędzy Fernando Alonso i Kimi Raikkonenem. Obydwaj kierowcy stoją jednak przed nie lada wyzwaniem, muszą przyzwyczaić się do nowej drużyny. Mistrz świata przeszedł z Renault do McLaren-Mercedes, Räikkönen z McLaren do Ferrari.
Jenson Button zakłada, że to przestawienie się przyjdzie łatwiej Finowi.” Osobiście uważam, że Kimi z powodu swojego stylu jazdy szybciej przyzwyczai się do Ferrari,” tyle Brytyjczyk wobec ‘SpeedTV’. „Alonso ma dużą podsterowność (?!) w swoim samochodzie i myślę, że będzie potrzebował trochę więcej czasu aby przywyknąć do McLaren.
Oba teamy w konstrukcji nowych samochodów, które zostaną zaprezentowane w styczniu, wzięły pod uwagę style jazdy swoich nowych kierowców. Oczywiście pomaga też talent: „Alonso jest bardzo utalentowanym kierowcą, poradzi sobie”, tyle Button. „ Pytanie tylko ile czasu będzie na to potrzebował”.
Untersteuer - Understeer (ang)
Understeer(ing) - podsterowność
Wielkie dzięki wszystkim:)

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia