prooosze pomóżcie :(

Temat przeniesiony do archwium.
proszę,niech mi ktoś pomoże!na jutro mam zadanie z niemca:
1.odbyłes ostatnio podróż po Europie i opisz to w liście do koleżanki
i do tego podpunkty:
-jakie kraje zwiedziłeś i co ciekawego tam zobaczyłeś
-czym podrożowałeś i dlaczego tak ...
-podaj zalety podróży zagranicznych (2)
-napisz co wydarzyło Ci się podczas podroży
-jak ta przygoda sie zakonczyła

ok.120-130 słów
błagam pomóóóżcie mi :(
te kraje to wszystko jedno jakie i co było zwiedzane,jakoś to wynagrodze!!! :(
jakoś to
>wynagrodze!!! :(

jestem zainteresowana, mogłabyś trochę jaśniej napisać, jak to wynagrodzisz?
Np
hey Natalia,
dziękuje Ci serdecznie za Twój list.Jak wiesz zwiedzałam europe,właśnie wróciłam z podróży,pierwszym krajem,który odwiedziłam była Francja,zawsze chciałam zobaczyć Paryż,w którym zwiedziłam Muzeum figur woskowych :P i zobaczyłam wierze aifla i blablabla...
Z Francji pojechałam do Włoch gdyż bardzo chciałam zobaczyć Luvr gdzie kręcili film kod da vinci oraz by zwiedzić rzym w którym zobaczyłam ruiny colloseum.
Podrużowałam autokarem,gdyż tylko taki środek transportu oferowała mi gromada-biuro podróży...
Podczas podróży spotkałam przystojnego Polaka,z którym spędziłam piękne chwile i miałam dobrą zabawę podczas zwiedzania...
zaletą tej podróży było poznanie nowych miejsc,poznanie kultury włoskiej jak i francuskiej...
Podróż zakończyła się sukcesem,gdyż zwiedziłam wszystkie te miejsca i mam z nich piękne zdjęcia...
coś takiego ... błagam Was,niech mi ktoś pomoże ;(
kurcze no nie wiem jak,a skąd jesteś?Prosze Cie potrzebuje Twojej pomocy :(
Luwr we Włoszech haha;D chyba ze można zmyślać;P
bym pomogła..ale sama potrzebuje pomoc w kwestii j.niemieckiego..ale to wynagrodzenie- toć to ciekawe co by to było:D
Nie posiadam konta w banku... Jest więc jakiś sposób żeby się odpłacić ? ;/
no tak francja ... co ja gadam,to przez stres :(
Błagam Cie pooomóż ;(
materialna dziwko haha ;P już sobie poradziłam sama,btw kawał z Ciebie szmaty ;]
minderit,tak naprawde jestem przystojnym facetem z troche ograniczonym niemieckim ;p ale zawsze chętnie dam Ci fiuta w pysk do ssania ;] więc pisz na mejla jak chcesz różczki lachociągu ze wsi.
Hey bardzo potrzebuje pomoc . mam na jutro zadanie na temat mialas zrobic zakupy i mam wysnic dlaczego ich nie zrobiłam ; wyjasnij dlaczegon , nie zrobisz zakupow 2 podasz liste zakupow ktore on ma kupic 3 doradzisz gdzie najlepiej zrobic te zakupoy 4 informujesz gdzie zostawiiasz pieniadze na zakupy ; dzieki wielkie odpiszcie na meila [email] dance shyn :*:*
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Życie, praca, nauka