Droga z domu do szkoły

Temat przeniesiony do archwium.
Witam.
Proszę o pomoc w napisaniu drogi z domu do szkoły.

Tutaj jest tekst po polsku:
Wychodzę z domu i idę cały czas na wprost przez osiedle X, aż dojdę do Kościoła. Po przejściu Kościoła skręcam w prawo, aby pójść krótszym odcinkiem. Przechodzę koło sklepu, piekarni oraz fryzjera i przechodzę przez ulicę. Następnie idę cały czas prosto przez osiedle Y, przechodzę koło sklepów i restauracji i dochodzę do furtki szkolnej, gdzie skręcam w prawo i po paru metrach skręcam w lewo, aby wejść do szkoły. Cały czas dojścia zajmuje mi około 10 minut.

Wiem, że chyba początek zacznie się zdaniem: Ich gehe aus dem Haus los...
Pisać samemu po niemiecku albo czekać na ślicznotkę. Ona wprawdzie nie tłumaczy, ale dla ciebie zrobi wyjątek, bo to jest Moko z Elby.
Cytat: forumgeist
Pisać samemu po niemiecku albo czekać na ślicznotkę. Ona wprawdzie nie tłumaczy, ale dla ciebie zrobi wyjątek, bo to jest Moko z Elby.

I po co to pieprzenie, .........? (miejsce wykropkowane dla dziabelka babelka czy co tam ci do glowy wpadnie)
Ekhem... Ja potrzebuje pomocy, a nie pseudo pomocy... :(
Zdefiniuj znaczenie słowa: pomoc.
(czy też chcesz gotowca?)
No chodziło mi o gotowca, z tłumaczeniem które zdanie co dokładnie oznacza...
Np. (to krótkie zdanie, które wiem co znaczy):
Ich gehe aus dem Haus los
Wychodzę z domu

Najlepiej tak by było...
Be a patient. Please hold the line. I make keine gotowce.
-_-
"!!!!"
Czy znajdzie się ktoś mądry kto zechce pomóc?
sprawdz PW
moko a co to jest PW
prywatna wiadomosc
Nie wiesz co to PW! Prifatnaja fiadomość! otwórz oczęta! Przecież mówiłem, że masz na Moko poczekać. On ciebie chętnie rozrusza. Ale pewnie nie wiesz, gdzie się tego szuka, co nie? Po prawo u samiutkiej góry. Tam jest tajemna odpowiedź, czyli gotowiec dla ciebie.
edytowany przez forumgeist: 01 lis 2010
darianna nie bierz tego co ci slicznotka pseudo moko wypisuje to bzdury
PW = Pocosię Wysilać!
ale kosciol jest w tym zdaniu budynkiem a nie instytucja wiec piszemy ten wyraz mala literka
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa