czy moglby mi ktos SPARWDZIC tekst o mojej rodzinie? Bardzo prosze :) pilne..

Temat przeniesiony do archwium.
Ich finde, dass meine Familie hälfte modernen und hälfte traditionelle ist. Meine Familie besteht aus mir, meine Mutter, mein Vater und meine Schwester Monika. Meine Eltern arbeiten. Sie verklichen sich im Beruf selbst. Meine Schwester endet die Schule und sie arbeitet jetzt auch. Ich lerne immer noch. Unsere Eltern sorgt für uns. Wir strieten nicht. Zy den Pflichten mir und Monika gehören den Eltern zu helfen. Wir mussen aufräumen und ab und zu kochen wir Mittagessen.
Wir wohnen nicht mit Großeltern, aber sie wohnen neben uns. Sie haben bei der Erziehung von mir und Monika geholfen. Ich habe wunderbar Familie! :)
SPARWDZIC???????????
Lidl, Aldi, Lindt, SWAROWSKI wir stinken die Socken lassen udn magen die Sosse. Die Kali kochac und Kali schneiden wenn Kali bumsi machen.
no bardzo dziekuje, chyba kazdemu czasem zdarzaja sie literowki ;)
podaj moze ten text po polsku bo po niemiecku nic nie kumam
Mysle, ze moja rodzina jest pol nowoczesna a pol tradycyjna. Moja rodzina sklada sie ze mnie, mojej mamy, taty i siostry. Moi rodzice pracują. Spełniają się w zawodzie. Moja siostra skonczyla szkole i teraz tez pracuje. Ja jeszcze sie uczę. Nasi rodzice troszcza sie o nas. Nie klocimy sie. Do obowiazkow moich i Moniki nalezy pomoc rodzicom. My musimy sprzatac i od czasu do czasu gotowac obiad.
My nie mieszkamy z dziadkami, ale oni mieszkaja obok nas. Oni pomagali w wychowaniu mnie i Moniki. Mam wspaniala rodzine!
Ja mysle ze twoja rodzina jest pola-pola nic zorta nic tu nie pasuje.
Same literowki przs caue rzycie. Nie wiem, co z tymi literowkami kazdemu sie zdarza le tutaj jest tylko jedna wielka literowka.
Co to jest literowka?
Literatka = wiem, co to!
edytowany przez niuniel: 16 paź 2013
CHAOS
Cytat: halinka76
CHAOS
i czego drzesz morde?
bo jurz drgawek dostaje jak takie texty czytam
Ej sorry, ale po prostu chciałam żeby ktoś spRAwdził mi tekst, nie moja wina, że babka od niemieckiego kazała nam takie coś napisać ;) nie weszłam tu żeby być krytykowana itp. po prostu chciałam żeby mi ktoś pomógł bo jeżeli dobrze widze to forum to "POMOC JĘZYKOWA".
Cytat: magda55012
Ej sorry, ale po prostu chciałam żeby ktoś spRAwdził mi tekst, nie moja wina, że babka od niemieckiego kazała nam takie coś napisać ;) nie weszłam tu żeby być krytykowana itp. po prostu chciałam żeby mi ktoś pomógł bo jeżeli dobrze widze to forum to "POMOC JĘZYKOWA".
no, to szukaj winnego zego chcesz tutaj? Krytkowana? Jak to się robi? Masz zaparcie, czy co* Odpręż się, leniu!
Masz coś z oczami chyba, bo nic nie widzisz.
najpierw ic na Forum jezyka polskiego rzebys sie nauczyla pozadnie zdan formulowac
wuaśnie
Szoruj.
dziekuje za rady :)
prose baldzo
plose baldzo
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie