jak będzie brzmiało to zdanie?

Temat przeniesiony do archwium.
Witam, czy sprawdzi mi ktoś poprawność tego zdania?

Wraz z dniem 31.05.2016 zakończyłam pracę w Niemczech i wróciłam na stałe do Polski.
Mit dem Tag des 2016.05.31 ich fertige Arbeit in Deutschland und kehrte dauerhaft mit dem Polen.
Cytat: ooli18
Witam, czy sprawdzi mi ktoś poprawność tego zdania?

Wraz z dniem 31.05.2016 zakończyłam pracę w Niemczech i wróciłam na stałe do Polski.
Mit dem Tag des 2016.05.31 ich fertige Arbeit in Deutschland und kehrte dauerhaft mit dem Polen.
a, zrobiłaś już opis pokoju?
Opis pokoju? Nie rozumiem. Potrzebuję tylko sprawdzić poprawność tego zdania do wypowiedzenia ubezpieczenia. Niestety całe życie uczyłam się angielskiego tylko, więc niemiecki dla mnie to czarna magia.
Seit dem 31.05.2016 arbeite ich nicht mehr in Deutschland.
Meine Zukunft verbinde ich nur mit Polen.
Für die fruchtbare Zusammenarbeit bin ich sehr dankbar.
Furchbar.
Cytat: ooli18
Opis pokoju? Nie rozumiem. Potrzebuję tylko sprawdzić poprawność tego zdania do wypowiedzenia ubezpieczenia. Niestety całe życie uczyłam się angielskiego tylko, więc niemiecki dla mnie to czarna magia.
Der Vogel hat ein Haus gefunden und die Schwalbe ein Nest für ihre Jungen – deine Altäre, HERR Zebaoth, mein König und mein Gott.
Psalm 84,4
Seit dem 31.05.2016 arbeite ich nicht mehr in Deutschland. Ich bin in mein Heimatland Polen zurückgekehrt und werde dort dauerthaft bleiben.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Nauka języka