Hilfe!!!!! :(

Temat przeniesiony do archwium.
Mam bardzo wielką prośbe, czy przetłumaczyłby mi to ktoś?!

List
Korzystajac z okazji ze jestes w Gdansku chciala bym zaprosic cie do mnie do przemysla. podroz z gdanska do mojego domu jest krotka . pociag lini wars jest pospieszny ale z przesiadka i wyjezdrza o godzinie 4.00 rano. Dojezdrzasz nim do krakowa gdzie on bedzie o 14 , nastepnie wsiadzasz do pociagu osobowego ktory jedzie juz bezposrednio do przemysla ten pociag odjezdrza z krakowa o godzinie 15 jedzie on do nas 2 godziny . Bedziemy na ciebie czelali z niecierpliwoscia na dworcu w przemyslu z pozdrowieniami aga i lukasz

telefon
hallo.czesc nie ma wsa w domu wiec nagrywam sie na sekretarke zeby wam oznajmic ze przyjezdrzam jutro do was
w krakowie mam pociag o 10 wiec bede w berlinie o godzinie 18 jest to pociag pospieszny przyjade na tor 3 przy peromie 1. Przyjade z moja kolzeanka ze szkoly. jest ona bardzo mila i uczynna osoba i mysle ze nie bedzie z nia zadnych klopotow!bede o 8 czekala na was w restauracja dworcowej przepraszam z klopot ale nie mam sie z wami jak inaczej skontaktowac

Dziekuje z góry.Pozdrowionka
Bei der Gelegenheit, dass du in Gdansk bist, möchte ich dich nach Przemysl einladen. Das ist nur eine kurze Reise von Gdansk bis zu mir nach Hause(sic!). Der D-Zug fährt um 4.00 ab und du musst unterwegs einmal umsteigen. Der Zug kommt um 14.00 in Krakow an und da steigst du in einen Personenzug ein, der direkt nach Przemysl fährt. Der Personenzug fährt um 15.00 ab und die Fahrtzeit dauert 2 Stunden. Wir werden auf dich am Bahnhof in Przemysl voller Ungeduld warten. Wir grüßen dich, Aga und Lukasz.


Telefon
Hallo, es ist keiner zu Hause, also ich hinterlasse meine Nachricht auf dem Anrufbeantworter (nach dem Piepton ;-) ). Ich komme morgen zu euch. Mein Zug fährt um 10.00 Ihr von Krakow ab, so dass ich in Berlin gegen 18.00 ankomme. Das ist ein D-Zug, er fährt Gleis 3 am Bahnsteig 1 ein. Ich komme mit meiner Schulkameradin zusammen. Sie ist sehr nett und hilfsbereit. Ich glaube, dass es mit ihr keine Schwierigkeiten gibt. Ich werde auf euch um 8.00 Uhr in der Bahnhofgaststätte warten. Entschuldigung für die Ungelegenheiten, aber ich habe keine andere Möglichkeit, sich mit euch in Verbindung zu setzen.

« 

Programy do nauki języków

 »

Zertifikat Deutsch