pomoc

Temat przeniesiony do archwium.
pare słów o przyjacielu prosze
najpierw po polsku proszę...
krótkie opowiadanie o przyjacielu obojetnie co jesli mozna prosic
najpierw po polsku proszę...
Mój przyjaciel ma na imie rafał.Znamy sie od dzieciństwa,ma 23 lata,jest niskiego wzrostu ma czarne włosy,jest szczupły.Przyjaznie sie z nim ponieważ jest otwarty,szczery,posiada poczucie humoru.Lubimy razem chodzic na dyskoteki grać w piłke nożną i grać na komputerze.bardzo lubie swojego przyjaciela i mam nadzieje ze nasza przyjazń nigdy sie nie skonczy.
kamilu1, masz jakiegoś dobrego kolegę, prawda?Napisz, więc ile ma lat, czym się interesuje, gdzie mieszk, do jakiej szkoły chodzi itp.
Wiesz pomysły a tłumaczenie tych pomysłów...Pomóż pomagającym:)
he, to ja już wycofuję poprzednią wypowiedź:)
Mein Freund heißt Rafael. Wir kennen uns von klein auf, heute ist er 23, nicht besonders groß, er hat schwarze Haare und ist schlank. Er ist mein Freund, denn er ist offen, ehrlich und hat Humor. Wir gehen zusammen in die Disco, spielen Fußball oder am Computer. Ich mag meinen Freund sehr und hoffe, dass diese Freundschaft nie zu ende geht.
Schon wieder gefällt mir das, dabei sollte mein rechner längst aus sein:

Pomóż pomagającym:)
Może tak i tak są tu osoby nadzorujące;-D
Mein Freund heißt Rafał.Wir kennen uns seit eh und je.Er ist 23 Jahre alt.Er ist klein und schlank.Er hat braunes Haar.Ich bin mit ihm befreundet, weil er aufgeschlossen und ehrlich ist.Mein Freund hat den Sinn für Humor. Wir mögen in die Disco zusammen gehen, Fußball spielen und am Computer spielen.Ich mag meinen Frund sehr und hoffe, dass unsere Freundschaft nie vergeht.
Mam chyba spóżniony zapłon, chlip, chlip...
Darf ich? Das ist wörtlicher, eventuell passt es besser für die Schule.

Mein Freund heißt Rafał. Wir kennen uns seit eh und je. Er ist 23 Jahre alt. Er ist klein und schlank. Er hat schwarzes (!) Haar. Ich bin mit ihm befreundet, weil er aufgeschlossen und ehrlich ist. Mein Freund hat Sinn für Humor. Wir gehen germ zusammen in die Disco, spielen Fußball und am Computer.Ich mag meinen Freund sehr und hoffe, dass unsere Freundschaft nie vergeht.
diekuje wam wszystkim z całego serca za pomoc
Ich mache so dumme Fehler, obwohl ich keine Anfängerin bin. Danke mein e-Meister:D
Hejo:) jak będzie zwrot "znamy się od urodzenia"?? Bo jest tu tyle napisane, że niewiem już sama>>> odp prosze szybko
Wir kennen uns seit Geburt.
Mokotow, ist das richtig ?
ja, warum fragst du?
ehrlich gesagt, weiss ich nicht. ( war nicht 100% ueberzeugt, ob es nicht seit "DER " Geburt besser sein sollte)
prosze o pomoc..potrzebuje opisu mojego przyjaciela...chciałabym prosic o przetłumaczenie czegos takiego: Moja przyjaciółka nazywa sie Anna.Jest w moim wieku- ma 16 lat.Jest szczupła i wysoka, ma długie brązowe włosy i niebieskie oczy.Interesuje sie psychologiai zjawiskami paranomalnymi. Tak jak ja uwielbia słuchać muzyki, zwłaszcza rockowej i oglądać filmy. W przyszłosci chce zostac psychologiem lub dziennikarką.Uwielbaimy przebywac ze sobą,ozumiemy się bez słów. Wiem, że moge na nią liczyć w kazdej sytuacji. Wiele razem przeżyłyśmy, wkoncu znamy sie juz 11 lat.
Kochani bardzo potrzebuję opowiadania po niemiecku o przyjacielu na poziomie studenckim na sobote ,prosze bardzo o pomoc nie mam jeszcze pomysłu nawet po polsku jeśli ktoś by mi mógł pomóc mam z tego zaliczenie tekstu muszę nauczyć się na pamięć błagam
Temat przeniesiony do archwium.