Nie wiem...

Temat przeniesiony do archwium.
Kannst du bitte nicht die polnischen Buchstaben benutzen, weil dann die ganze mail nicht lesbar ist. Die Wörter sehen nämlich dann so aus mylla am oder so. Czy to oznacza: czy ty mogłabys nie pisać ( nie używać) polskich liter, ponieważ mail jest zupełnie nie czytelny. ( a to drugie zdanie- co to jest 'mylla'?). I mam jeszcze pytanie, dostałam tego maila od kumpeli z Niemiec, chciałabym się dowiedzieć co oznacza *g* i *lol*-ja nie mam pojęcia co to jest.
*g* = znaczy *grins* czyli usmiecham sie.
lol = znaczy *Laughing OnLine* z angielskiego,czyli smiejesz sie online :-)albo Laughing Out Loud czyli smiejesz sie glosno
Sa to skroty emocjonalne,zeby wyrazic tej osobie do ktorej piszesz swoje emocje,bo niestety nie widac twojej twarzy i zeby ta osoba wiedziala,ze z jakiejs swojej wypowiedzi sie smiejesz.
Sa tez inne skroty jak n.p.: Rofl=rolling over floor loughing
ROFLPIMP=rolling over floor loughing pissing in my pants
*gg*=usmiechasz sie mocno itp.
A co do reszty ,to masz racje twoja kolezanka ma problemy z oczytaniem twoich mailow bo nie ma polskich liter a typowe polskie litery wygladaja u nie dziwnie,takie tam znaczki zapytania albo c do kwadratu i tym podobne :-)
Mam nadzieje ,ze Ci pomoglam.
A dzięki ci bardzo, bardzo mi pomoglaś. Nikt z moich znajomych nie wiedzial co to jest. Danke!!!!!!!!!!!11

 »

Ogłoszenia