pomocy w przetłumaczeniu tekstu

Temat przeniesiony do archwium.
witam potrzebuje pomocy jak napisac to po niemeicku!!!!
mój niemiecki jest słaby i wiecej rozumiem z tekstu pisanego(czytanego) niż bezpośrednio mówionego. teraz rozpoczełam kurs i moja znajomosc bedzie na dobrym poziomie.
jeśli ktos ma zcas to bardzo prosze o przetłumaczenie dziekuje
(~)
Ich kann nicht gut Deutsch, ich verstehe besser die Schrift, als wenn gesprochen wird. Ich habe jetzt einen Kurs belegt und will meine Kenntnisse verbessern.
mokotow wielkie dzieki ale robisz dzisiaj za tłumacza wszystkich tekstów i jeszcze raz dziekuje za ta pomoc papapa buziaki
Wenigstens einer/eine/eines hat für mich Verständnis... :-) By the way - ich will die 2.000 Beiträge so schnell wie möglich erreichen, denn dann darf ich in Urlaub... :-)
Halo Mokotow, co Ty tu gadasz o urlopie? Na urlop weźmiesz notebooka i nas nie opuścisz w potrzebie >:-)) Wcześniej podasz nam adres pod palmą i załatwimy Ci hebanowe rusałki, aby Cię zmotywowały do pracy... one Cie będą masowały a Ty będziesz grał na klawiaturze, chyba nieźle kombinuję, no nie...? ;-))) I taaaak bedziesz wypoczęty, a my happy! Teraz pracujemy jak Japończycy: bez urlopu >:-)
Mokotowka hat das gelesen...

a ma muskularne kończyny górne i żadnych rusałek nie dopuści...
Halo Eklerka! Halo Mokotow! i wszyscy inni tez ;)
Widze Eklerko, ze masz bujna fantazje ;) setnie sie ubawilam czytajac Twojego posta :)
pozdrawiam serdecznie
No to zbladłam.... żadnych więc rusałek i (hmhmm) żadnego urlopu pod palmą, tylko na Mazurach w PL. Sprawy organizacyjne omówimy w GmbH >:-]
Mokotowka, ja tylko taaaaak, noooo .... ;-)
Pozdrawiam Cię i masz tu róże @->-->-- x 1000
:-D
no widzisz, ja tu w imieniu narodu, a On mnie straszy :-(
Eklerko na pewno nie Ciebie, Mokotow pewnie probuje przestrzec te "hebanowe rusalki" ;-)
Aaalsooo...

Nach einer längeren Diskussion ist der Hausfrieden wieder hergestellt. Die tausend Rosen waren da sehr hilfreich.

Aber (sie guckt grad' nicht), die Adresse ist:

Palme 77
Insel 92
Bali

schickt Ihr mir die ... ? Ich nehme auch ein Notebook mit...
Also, nicht das einer/eine/eines was denkt, natürlich bin ich der Herr im Haus!
Ich hab`s notiert. Also: Wann, wie, wo...? Sorry, "wo" fellt ab.
Ich bitte, rechtzeitig Bescheid zu geben. Unsere Nymphen haben alle Hände voll zu tun ;-)))
Liebe Grüße an Mokotowka :-)

PS: Alles unter Kontrolle, sonst werden wir einen Untersuchungsausschuss berufen!
Halo Krwawa Mary,
skończyłaś już swój temat "stereotypy..." ?
Widzisz, kolega z Niemiec ma wspaniałe poczucie humoru i bawiliśmy sie przed chwilą jak dzieci ;-))) Świat jest mały i nie da się całkowicie poszufladkować (przynajmnie w Europie) ludzi z poszczególnych krajów. Tak samo się śmieją, cieszą i smucą ... jakbyś w tym temacie coś jeszcze kombinowała, to powiedz..
Pozdrawiam serdecznie :-)
Eklerko w dlaszym ciagu kombinuje z tematem "stereotypy" :) mam jeszcze troche czasu na oddanie tej pracy, zbieram materialy :) czyzbys miala ochote mi cos "podrzucic"? ;)
Halo krwawa mary ,
mogłabym Ci co podrzucić trochę materiału z internetu, ale proponuję, abyś zrewolucjonizowała swoją pracę i raczej odważnie udowodniła, że to co dawniej dało sie wyraźnie określić jako stereotyp dla danej nacji, dziś nie ma nic wspólnego z oczywista prawdą. Czasy sie zmieniły, ludzie wymieszali, byt określa świadomość...daj sobie luzu i pozwól sobie na własne zdanie w tym temacie. Nie klep go tak, jak to widzą od lat. Oh kurczę, rymnęło mi się.... ;-))
Eklerko moze raperka zostaniesz ;)
Jasne, z tej strony tez potraktuje ten temat
Stereotypy i oklepane frazesy dotyczace danego narodu to bedzie tylko wstep do mojej pracy, a pozniej rozpoczne polemike...z sama soba ;)
doktor krwawa and mrs mary ;)
Halo Roberciq!
mam rozumiec, ze to podpowiedz miedzy kim a kim ta polemika ma sie odbywac? ;)
jenau :)
Czy Ty nie kombinujesz z dialektem berlińskim, co?
:-)
zebym tylko rozdwojenia jazni nie dostala ;)
w berlinie to wiem ze "ik" mowia ale jenau jut gesaht gefraht isch itd to bylo w magdeburgu :P
pytałam roberciqa. Ale muszę jeszcze gdzieś pojechać, bo ktos złapał gumę... ;-)))
a co pracujesz w wulkanizacji ?:)
Eklerko wiem kogo pytalas :)) ale wkleilo mi sie nie tam gdzie trzeba, jakkolwiek to brzmi.. :))
To ratuj tego kogos w trudnej chwili ;)
Milego wieczoru wszystkim zycze
Ja juz daje nura pod koldre :)
ja sie ejszcze zbieram zeby zadanie z historii napisac..... nie idzie mi
Już wróciłam, a ten ktoś - to mój synalek ;-))
Idę spać, cześć :-))
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa