prosze o pomoc, w przetłumaczeniu

Temat przeniesiony do archwium.
Bardzo prosze o przetłumaczenie :

Urodziłam się 4 sierpnia.
W wieku 4 lat poszłam do pobcliskiego przedszkola. Tam bawiłam się, rysowałam, śpiewałam i uczyłam pisać i czytać. Po 3 latach poszłam do szkoły podstawowej. W tym samym roku wstąpiłam go drużyny zuchowej "Takmantu". Po 3 latach nauki, czyli będąc w 4 klasie, przeszłam do druzyny harcerskiej "Pestki" i tam zostałam 6 lat. W wieku lat 10 cała klasą przenieśliśmy się do gimnazjum gdzie nauka trwała 3 lata. W czasie tych lat nauki, aktywnie uczestniczyłam w życiu druzyny, jeźdźiłam na obozy, poznawałam nowe rzeczy i ludzi, ukończyłam też kurs medyczny. Prócz tego uczęszcząłam na kółko plastyczne i na basen. chciałam wtedy zostac fotografem.
W 2002 roku napisałam test kończący gimnazjum i rozpoczęłam naukę w liceum. Przeniosłam się do druzyny starszoharcerskiej "Horyzont" . Przestałam chodzić na zajęcia dodatkowe a, zainetersowanie fotografią przerzuciłam na pisanie.
Obecnie jestem w drugiej klasie liceum, w klasie biologiczno- chemicznej. Jestem drużynową druzyny wędrowniczej "Horyzont" i własnie ukończyłam kolejny kurs medyczny. Nadal uwielbiam pisać- ksiażki, opowiadania, wiersze. Dzisiaj chciałabym pójść na wyższe studia psychologii, technologii żywienia lub ratownictwa medycznego. Za rok matura , więć zobaczymy co dalej :)

Dziekuje :)
musisz tak dużo o tych harcerzach pisać?wiesz, przetłumaczyłam ci tekst do połowy ale jak będe kontynuować to dalej dziwnie to wyjdzie....może wiesz jak po niemiecku jest technogogia żywienia?bo jest określenie gastronomia...czy to nie jest to samo?jak możesz to wejdź na gg i napisz do mnie...z chęcią ci pomoge..moje [gg]
Ich denke:
Ernährungstechnologie.
Gruß :-)