OPOWIADANIE!!! PILNE!!!! POMOZCIE PROSZE!!!

Temat przeniesiony do archwium.
Muszę na jutro napisać opowiadanie zaczynające się tymi slowami : "Hätte ich doch mehr Geld!".Das habe ich lange geträumt. Und plötzlich ist es passiert, ich habe tatsächlich hundert Euro geerbt.Ich war sehr glücklich, aber dann...." mam dokonczyć to opowiadanie ale mam problem :( Nie wiem co napisac, jak napisac itp!!! Prosze o pomoc!!! Jesli ktos bylby tak dobry i mi napisal bylabym bardzo wdzieczna!!! musze to na jutro napisac! prosze o pomoc! moj e-mail [email]
opowiadanie ma sie miescic w ok. 220-250 slowach ;) A i prosze nie pisac zbyt skomplikowanym jezykiem. proste zdania i zlozone ze spojnikami wahrend nachdem weil trotzdem itp. w czasie imperfekt ;)
Już widzę te tłumy, które się biją, żeby napisać za ciebie to wypracowanie...
:)

kasik ich kann es auch sehen! Mein Gott ! Jaaaaa und wer wird der erste sein.... unheeeeeimlich alle leute wollen diesen aufsatz aufschreiben die sind alle so aufgedreht ooooh mein Gott......
myślę że wieksze szanse byś miała na sprawdzenie niż na to ze ktoś odwali robote za ciebie...
na sprawzdenie szanse na tym forum sa stuprocentowe.
Czyżbyś była w klasie maturalnej??? Zdaje się, że jest to opowiadanie na poziomie rozszerzonym, jeśli chodzi o nową maturę. Zgadza się???
nie musi byc w maturalnej (zreszta teraz za pozno by bylo na takie cwiczenai) w mojej szkole juz pierwsze klasy takie cos robia pod mature
dla klas I wydaje mi się, to zbyt skompikowane, ze względu na konstrukcje gramatyczne. nie uważasz????
przypomne, jak będe potrzebowac:). szkoda ze już szkołe skonczylam..
jesli jest to grupa zaawansowana w klasie ejzykowej to nie :]
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa