Bardzo szczera prośba o przetłumaczenie

Temat przeniesiony do archwium.
Witam mam takie małe wypracowanko i bardzo prosziłabym o prztłumaczenie go. Z góry dużżżżżeeee i wielkkkkiiiiie dziękuje. Byłabym naprawdę bardzo wdzięczna :* Pozdrawiam ;)

Poniedziałek to był bardzo ciężki dzień. Wróciłem bardzo zmęczony ze szkoły. Pomyślałem, że wezmę psa i razem pójdziemy na spacer.
Długo chodziliśmy po lesie i szukaliśmy różnych ciekawych przedmiotów. Biegaliśmy po lesie i zbieraliśmy kolorowe patyki oraz liście. Pies był bardzo zadowolony a ja również odpoczywałem.
Byliśmy pomiędzy jeziorem a parkingiem gdy zobaczyliśmy duży przedmiot – przypominał duży dzwon. Obiekt miał bardzo dużo lampek, żadnych okien, szybko się poruszał, wisiał nieruchomo w powietrzu nad drzewami i był koloru czarnego. Pies głośno szczekał a potem się schował pod drzewem. Ja bardzo się bałem i stałem jak wryty. Następnie otworzyły się drzwi i zobaczyłem schody. Nagle z pojazdu wyszło trzech pasażerów. Byli niskiego wzrostu, ubrani w szare skafandry, białe kaski, zielone czułki, małe nóżki, długie ręce, wyglądali bardzo śmiesznie, ale ja się wtedy bałem. Przybysze poszli na parking i ukradli dwa osobowe samochody, mojego ulubionego psa oraz kosz na śmieci. Oni szli do mnie a ja nie mogłem uciec. Oni nie otwierali ust, ale wszystko rozumiałem co do mnie mówili. Zaprosili mnie do swojego statku. Odpowiedziałem, że nie mam czasu i muszę iść odrabiać lekcje. Oni nalegali. Wtedy postanowiłem uciekać. Biegałem po parkingu, po lesie i wołałem pomocy jednak nikt mnie nie słyszał. Uciekłem im do budki ratownika. Nagle wszyscy trzej przybysze mnie otoczyli. Patrzyli na mnie nieprzyjaźnie. Już chcieli mnie zabrać.
Wtedy się obudziłem na moim krześle i zobaczyłem mojego psa. On prosił, żebym poszedł z nim na spacer. Byłem bardzo przerażony i spocony. Na szczęście to był tylko zły sen.
Der Montag war sehr ansträngend für mich. Aus der Schule kam ich sehr müde, da dachte ich, nehme den Hund ginge spazieren.
Wir gingen durch den Wald, suchten verschiedene interessante Sachen. Wir liefen durch den Wald, und sammelten bunte Zweige und Blätter. Der Hund war zufrieden und ich erholte mich.
Wir waren gerade zwischen dem See und dem Parkplatz da sahen wir einen großen Gegenstand, der sah wie eine große Glocke aus. Das Objekt hatte viele Lämpchen, besaß aber keine Fenster. Es hängte über den Bäumen in der Luft, und war schwarz. Mein Hund bellte laut und suchte für sich einen Platz unter dem Baum. Ich bekam Angst und konnte mich nicht bewegen.
Auf einmal ging die Türe auf, man konnte eine Treppe sehen. In dem Moment kamen drei Passagiere aus dem Objekt heraus. Sie waren nicht groß, trugen graue Anzüge, weiße Helms und hatten grüne Fühler. Ihre Beine waren kurz, die Hände lang. Sie sahen sehr komisch aus. Ich bekam wieder Angst. Ale Drei gingen auf den Parkplatz und klauten zwei Autos, meinen Hund und einen Mülleimer, danach gingen sie in meiner Richtung. Ich konnte aber nicht weg laufen. Ihre Lippen bewegten sich nicht, trotzdem konnte ich verstehen was sie sagten.
Sie luden mich zu sich auf Ihr Schiff ein. Ich antwortete, dass ich keine Zeit hatte, weil ich meine Hausaufgaben machen muss. Sie gaben aber nicht auf. Dann fing ich zu laufen an. Ich lief durch den Parkplatz danach durch den Wald und schrie um Hilfe. Aber Niemand hörte mich. Auf einmal sah ich ein Büdchen, wo ich mich versteckte. Plötzlich standen alle Drei um mich herum, und schauten mich sehr böse an. Gerade wollten sie mich schnappen, da wachte ich auf.
Auf meinem Stuhl sah mein Hund und bat mich um einen Spaziergang. Ich war sehr erschrocken und nass aber auch sehr glücklich, weil das ganze nur ein böser Traum war.
Nawet nie zdajesz sobie sprawy jak bardzo Ci teraz dziękuje. Naprawde jeszcze raz wielkie thx dal Ciebie :* Pozdrawiam :)
Bardzo proszę o przetłumaczenie! To pilne!

"dzień dobry,
Chciałabym przyspieszyć bilety (imiona i nazwisko)
na najszybszy termin i zakupić na ten sam termin bilet dla (imie i nazwisko).
Ile to będzie kosztowało i kiedy byłaby najszybsza data i godzina wylotu."

z góry wielkie dzięki! Błagam pomóżcie!
Błagam o pomoc! Potrzebne mi to jest jeszcze na dzisiaj!! To nie praca domowa!! "Samo zycie" plisssssssss!!!


"Chcielibyśmy zmienić bilet imienny mojej mamy na bilet dla mnie i przyspieszyc datę wylotu. Ile to będzie kosztowało i jaka jest najblizsza data?"

Z góry wielkie dzięki!!!
błagammmmm!!!!!!!
Błagam! Ludzie zlitujcie się! Wyjeżdżam do Berlina juz o 1 w nocy! Pomóżcie w tłumaczeniu! Plisssssssssss!
Wir möchten sowohl das Ticket, auf dem der Name meiner Mutter steht, auf meinen Namen umtauschen, sowohl das Datum der Rückreise beschleunigen, d.h. auf den nächst besten Termin ändern. Wieviel wird das kosten und welches ist der nächst beste Termin?
erstes
zweimal sowohl geht nicht
zweitens wylot bedeutet nicht Ruckreise
Ja, natürlich, du hast recht: sowohl ...als auch. Aber um solche nachmitterliche Zeit macht jeder normale Mensch Fehler. Außerdem solltest du vielleicht selber übersetzen und dem verzweifelten Mädchen helfen, anstatt meine Fehler zu korrigieren.
Und außerdem: erstens... zweitens
mach dich nicht lacherlich
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Brak wkładu własnego

 »

Pomoc językowa