Prosze o pomoc!!

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,
potrzebuje na jutro to tłumaczenie:

-Wir mag bestellen zwei dopelzimmer mit Balkon, Fernsehapparat und Bad. Die Zimmer müssen nicht groß und elegant sein.Wir verlangen, dass sie hell und bequem sind.Sie müssen weder modern noch komfortabel sein, sie sollen aber dem Preis gemüß ausgestattet sein.Wir mag bestellen die Zimmer auf eine Woche in Sommerferien sein Donnerstag-29 Juni bis Freitag-7 Juli.

-Ich habe ein Auto mit Anhänger und wissen ich muss, ob neben ein Hotel der Parkplatz ist?Wie weit ist nach des Zentrum?Ob das Hotel hat Atraktionen Touristin?Ob nahe ist der Spielplatz, ob ein Schwimmbad sein?Wie ist die Lage?

-Wieveil kostet Übernachtung in Ihrer Hotel?Kann wir eventuell verlängern hat?

Z góry dzięki za pomoc
To na polski? W tym tekście są chyba błędy...
na pewno...
raczej na niemiecki:PP
Na niemiecki...sory sprawdzenie :P
SkyLine, a z jakiego języka na niemiecki? ;PP Widziałam, że już sprawdziłeś w innym temacie, ale jestem ciekawa z jakiego języka to ma być tłumaczone :P ;)
;-)
Ale Wy jestescie wszyscy mądrzi ....tylko nie w tym co potrzeba...ja prosze żeby mi to ktos przetłumaczył na język polski Weroniko-to dla Ciebie jakbys jeszcze nie załapała...
No i oczywiscie sprawdzenie poprawnosci tego tekstu przede wszystkim ;]
A mozesz powiedziec,czy te teksty sa z Alles Klar i jesli tak,to z jakiego Kapitala?
https://niemiecki.ang.pl/Sprawdzenie_WAZNE_I_PILNE_9284.html

SkyLine Ci już sprawdził. Postaram się zaraz przetłumaczyć, jeśli zdążę, bo za chwilę wychodzę.
Chcielibyśmy zarezerwować/zamówić dwa pokoje dwuosobowe z balkonem, telewizorem i łazienką. Pokoje niekoniecznie muszą być duże i eleganckie. Żądamy, żeby były jasne. Nie muszą być ani nowoczesne, ani luksusowe, ale ich wyposażenie powinno odpowiadać cenie. Chcielibyśmy zarezerwować te pokoje na tydzień we wakacje, od czwartku, 29 czerwca do piątku, 7 lipca.
pierwszy tekst
Mam samochód przyczepką i chciałbym wiedzieć, czy obok hotelu jest parking. Jak daleko hotel jest oddalony od centrum? Jakie atrakcje hotel oferuje turystom? Czy w pobliżu jest plac zabaw i basen? Jak położony jest hotel? (jak wygląda jego położenie)

druga część
Ile kosztuje nocleg w pańskim hotelu. Czy moglibyśmy ewentualnie przedłużyć nasz pobyt?

Koniec

ZADOWOLONY?!?!
Z przyczepką *
ten jego tekst to raczej nalezy porzadnie przetlumac na niemiecki a nie na polski:))))
Dlatego podałam stronkę, na której to poprawiłeś i przetłumaczyłam Twoją wersję, bo jeśli miałabym tłumaczyć TO,... byłoby ciężko ;PP Tym bardziej, że nie miałam dużo czasu;)
Dzięki wielkie jesteście naprawde WIELCY...szacun i pozdro dla Was ;)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa