czy sa tutaj tegoroczni maturzysci idacy do viadri

Temat przeniesiony do archwium.
jestem tegoroczna maturzystka ktora chce isc do viadriny i szukam osob ktore takze zamierzaja tam studiowac w przyszlym roku!jezeli chodzi o mnie to marze aby studiowac tam prawo!
hej ja tez chcem isc na Viadrine ale na Kuwi:D
to super!narazie jedna osoba !mam nadzieje ze bedzie wiecej!Patilove bedziesz jeszcze gdzies indziej skladala papiery czy tylko viadrina ?skad jestes?
to super!narazie jedna osoba !mam nadzieje ze bedzie wiecej!Patilove bedziesz jeszcze gdzies indziej skladala papiery czy tylko viadrina ?skad jestes?
hmm do Szczecina na germe, i trzecie jeszcze nie wiem gdzie...jak chcesz to podaj gg to pogadamy
niestety nie mam gg!na te uczelnie skladasz papiery tylko w razie gdyby...?
nom jesli mnie przyjma na Viadrine to wybieram Viadrine oczywiscie :) Jestem z okolic Słubic:) a Ty gdzies jeszcze skladasz?? dobrze umiesz niemiecki?? masz jakis certyfikat?
jaki jest moj niemiecki to ci raczej nie powiem ale rozszerzona mature z niemca pisze i caly czas poszerzam moja znajomosc tego jezyka!jestem ze szczecinka i po maturze chcialabym pojsc na kursy przygotowujace do dsh w poznaniu ale jakos nie moge znalesc takiej szkoly
ale raczej nigdzie nie bede skladala papierow bo np germanistyka mnie wogle nie kreci !tylko gorzej bedzie jak sie nie dostane do viadriny ale o tym bede sie pozniej martwic
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Brak wkładu własnego

 »

Pomoc językowa