Dla studentów germianistyki

Temat przeniesiony do archwium.
Hajka, jestem na III roku germanistyki właściwie NKJO, i tak sobie pomyślałam że może my studenci germanistyki pomagalibyśmy sobie nawzajem, wymieniali doświadczeniem, swoimi pracami notatkami, przecież wszędzie są inne. Chętnie wrzucę swoje wypracowanka z dwóch poprzednich lat oraz notatki z literatury lub językoznawstwa co kto chce. Piszcie.
czesc, tez jestem na trzecim roku, to calkiem dobry pomysl, wymienic sie doswiadczeniami:)
moje [gg]
studiuje germanistyke na I roku w nkjo .... chce kupic porządny słownik!! jaki polecacie?
Jednojęzyczny czy dwujęzyczny?
oczywiście Duden Universalwörterbuch
chcialabym kupic slownik pol-niem i niem-pol !!! co polecacie??
pons całkiem dobry jest
germanka, posiadasz notatki z literaturoznawstwa, tak? a mogłabyś mi przesłac na mejla? [email]
byłabym wdzięczna :) jestem na I roku na ukknjn w wawie i się trochę stresuję..jestem na zaocznych, bo to drugi kierunek i innej opcji by nie było..jestem na etapie czytania fausta, ciężka sprawa ;p
pozdrawiam,
k.
Jak ktoś z Was będzie taki miły i będzie komuś słał notatki z czegokolwiek to może też przypadkiem na mojego maila zapodać :

[email]
:)
hejka:)
jestem na drugim roku i interesują mnie notki z historii literatury....jeśli Ktoś ma, to byłabym wdzięczna za pomoc:)
mój mail [email]
A może tak założyć wspólne konto pocztowe i tam po prostu każdy przesyłałby co tylko chciał? notatki,skrypty,e-booki?To byłoby dosyć fajne rozwiązanie(przetestowane i sprawdza się!!), ponieważ każdy mógłby sobie ściągnąć co tylko chciał bez potrzeby pytania niezliczoną ilość razy jednej osoby o takie lub takie notatki!
bardzo dobry pomysl, ja studiuje w Köln i z checia podeslalabym kilka notatek i skryptow i chetnie pomoge z historii literatury i lektur w razie mozliwosci moj mail [email] albo [email]
To mozemy sie umówić tak, że każdy prześle coś na maila np. mojego a ja mu w zamian będę wysyłać to co już mam i na bierząco to co dostanę. Wysyłajcie wypracowanie, notatki z literatury itp. Ja też już przepisałam ok. 30 swoich wypracowań więc jak coś dostane to wyślę
Inicjatywa bardzo chwalebna :) tyle, że wydaje mi się, że prościej byłoby zrobić choćby i prostą stronkę w internecie, wrzucać materiały na serwer i na stronce umieszczać linki, każdy mógłby sobie ściągnąć to co by go interesowało no i zdecydowanie byłoby to dla Ciebie germanko1987 mniej absorbujące, bo nie musiałabyś pamiętać i sprawdzać co już komuś wysłałaś a czego jeszcze nie :)
Każdy kto miałby dostęp do stronki zerknął by sobie tam raz na jakiś czas czy coś ciekawego się nie pojawiło i już :)
Jeśli zaś chodzi o to by dostęp był nieco selektywny to zawsze można założyć hasełko dostępu do strony, które podawałby Administrator strony, każdej osobie, która jako "wpisowe" ;) przesłała do niego germanistyczne treści :)
można też ewentualnie jeszcze prościej po założeniu stronki nie podawać jej adresu do publicznej wiadomości, tylko udostępnić go indywidualnie zainteresowanym osobą :) itd. itd. :)
Cześć, podobnie jestem słuchaczem germanistyki na pierwszym roku i mam napisać recenzje dowolnego filmu. Nie bardzo wiem jak się za to zabrać. Może masz coś na ten temat. Z góry dziękuję.
hej! A ja jestem studentką I roku germanistyki i poszukuję ksiązki:
Vater, Heinz. Einführung in die Sprachwissenschaft...
Jeśli ktoś mógłby mi pomóc, notatkami, czy czymkolwiek innym byłabym bardzo wdzięczna. W razie czego podaję maila [email]

pozdrawiam.
HEJ!Ja również jestem na I-szym roku w NKJO i uważam,że pomysł z tymi notatkami jest super! Na pewno nie jedenj osobie by to pomogło:) A może znalazłby się ktoś chętny,żeby mi pomóc?Na mówienie musze przygotować argumenty pro i contra,a to jest teza Ihr Partner meint, dass das Übersetzen von der Muttersprache in die Fremdsprache die beste Methode des Fremdsprachenlernens ist. Versuchen Sie ihn vom Gegenteil zu überzeugen. Z góry dzięki! a to jest mój meil: [email]
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie