filologia niem-ang. UJ!

Temat przeniesiony do archwium.
wybiera się ktoś na filologię niemiecko - angielską na UJ? wiecie może jaki był próg % w tamtym roku...?
bądz na germanistykę do Wrocławia? ktoś się orientuje ile tam wynosił próg, bardzo ciężko jest się dostać?
nie wiem czy osoby wybierające się na filologię niemiecką z angielską na Uj są świadome że to nie jest filologia uniwersytecka tylko filologia na nauczycielskim koledżu języku obcych które podlega pod UJ.na ty kierunku nie ma żadnych tłumaczeń ani bardzo rozwiniętych programów z literatury, wszystko nakierowane jest pod nauczanie języka angielskiego i niemieckiego w szkołach..obowiązkowe są także praktyki z języka angielskiego i niemieckiego w krakowskich szkołach także trzeba być przygotowanym na to że cały wrzesień spędza się w szkole natomiast na trzecim roku dni dni w tygodniu poświęcone są na zajęcia w szkołach....
To NKJO na UJ ma być zamknięte w najbliższym czasie. Tak jak większość NKJO w Polsce. Może lepiej pójść naprawdę na dobrą germanistykę, np. do Poznania, Wrocławia lub Torunia?
tez myślę o germanistyce we Wrocławiu. ale nie wiem, czy się tam dostanę, bo zawaliłam tą maturę troszkę, przez głupie błędy :( straciłam juz 7 pkt (czyli na wstępie ok 85 % ) i nie wiem jak ocenią mi wypracowanie :(

 »

Szkoły językowe