germanistyka, Uwr!

Temat przeniesiony do archwium.
dostałam się dziś na germanistykę we Wrocławiu :) mam pytanie do wszystkich tam studiujących, czy jest możliwość nauki drugiego języka (w moim przypadku jęz. ang) na poziomie zaawansowanym? jeśli tak, to otrzymuję jakiś dokument potwierdzający to? bardzo mi zależy na tym, i nie wiem, czy ta filologia we Wrocławiu to dobry wybór. proszę o pomoc... o wszelkie rady, opinie, cokolwiek... Vielen Dank im Voraus :)
tak istnieje taka możliwość. Jestem na 5 roku.Super uniwerek ;)
Hej!
Ja również dostałam się na germanistykę do Wrocławia! :)
Fajnie by było poznać już kogoś przed studiami! :)

Odezwij się na [gg] lub e-mail: [email]

Pozdrawiam! :)
Hallo ;-)
Ja także się dostałem na Filologię Germańską na Uniwersytecie Wrocławskim :D
Jeżeli by ktoś chciał podzielić się wrażeniami i pogadać to zapraszam na [gg] ;-)
Tez sie dostalam jühüü xD

:)
ja też się dostałam. CZekam tylko jeszcze na wyniki z krakowa z uj, by podjąć ostateczną decyzję...
czesc wszystkim:) tez dostalam sie na germanistyke ;p ale mam dylemat bo przyjeli mnie tez na MSG na ekonomicznym i nie wiem co wybrac.marzylam o studiowaniu germanistyki ale obawiam sie ze nie podolam;p podobno jest baaaardzo ciezko.a wy co o tym myslicie?znacie niemiecki perfekt?:)
Hej.
Zależy co chcesz robić w przyszłości :)
A to czy podołasz zależy od ciebie ^^
Pozdrawiam
Hmm, wg mnie nawet rodowity Niemiec nie zna niemieckiego "perfekt" xD
:P,takze bez obaw.. :P Jestem od miesiaca w Niemczech i widac to na kazdym kroku :P,zwlaszcza w pisowni...

POZDRAWIAM przyszlych wspolstudentow xD :)
hej, a rodowity Polak zna dobrze/na perfekt Polski, czy w mowie czy w pismie???

A po studiach i tak nie bedziesz umiala dobrze Niemieckiego, wiec nie trzeba tutaj filozofowac, od filozofii jest Palikot. ;))
:P
Temat przeniesiony do archwium.