studia podyplomowe dla tłumaczy języka niemieckiego

Temat przeniesiony do archwium.
Witam, czy jest ktoś kto studiował w Poznaniu lub w Wrocławiu na studiach podyplomowych dla tłumaczy? Chodzi mi o uczelnie na międzychodzkiej w poznaniuu - Studium Języków Obcych i we Wrocławiu na uniwersytecie. chciałam się zapytać, którą polecacie, czy trudno się dostać na te uczelnie, czy trudno się utrzymać, jaką trzeba mieć znajomość języka niemieckiego itd... Wszystkie przydatne informacj
Cytat: deutschfan87
Witam, czy jest ktoś kto studiował w Poznaniu lub w Wrocławiu na studiach podyplomowych dla tłumaczy? Chodzi mi o uczelnie na międzychodzkiej w poznaniuu - Studium Języków Obcych i we Wrocławiu na uniwersytecie. chciałam się zapytać, którą polecacie, czy trudno się dostać na te uczelnie, czy trudno się utrzymać, jaką trzeba mieć znajomość języka niemieckiego itd... Wszystkie przydatne informacj
trudnoo, strasznee, nie poolecam nic, sam nie dasz radyy, trzeba trochi umić. Mam nadzieję, że pomogłam. Dasz NAJ?
tzn nie rozumiem? :( bo mi chodzi że wszędzie piszą znajomość niemieckiego na c2, ale czasem to c2 nie jest sobie równe, a co jest straszne?

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia