NKJO (niemiecki) - rozmowa kwalifikacyjna

Temat przeniesiony do archwium.
Wybieram się do NKJO na UAM-ie. Mam pytanie odnośnie rozmowy kwalifikacyjnej,która "przeprowadzana jest w języku niemieckim z zakresu wiedzy o krajach niemieckiego obszaru językowego oraz zainteresowań kandydata uczeniem się i nauczaniem języków obcych". Chodzi szczególnie o tą pierwszą część. Czy ktoś z obecnych studentów NKJO mógłby mi przybliżyć pyatnia z rozmowy kwalifikacyjnej, jej poziom trudności itp. Z czego się uczyć do Landeskunde?
Jak szczegółowe były pytania?
Było by fajnie, jakby ktoś cosik napisał. Z góry dzięki :-)
Super, ze wybierasz się do NKJO... Ale nie musisz moich tematów kopiować, zmie niając tylko xywkę... Wystarczyło wpisać się pod moim postem, albo ułożyć własny tekst - to nie takie trudne...

https://niemiecki.ang.pl/NKJO_w_Poznaniu_rozmowa_kwalifikacyjna_2810.html
przepraszam jesli Cie urazilam!!skopiowalam twoj tekst ze strony www.gazeta.pl...nie wiedzialam ze tu rowniez mialas wpis...mam nadzieje ze sie nie gniewasz!jeszcze raz sorki!
Już się nie gniewam, już mi przeszło ;-) Ale nie przepadam jednak za tym, gdy ktoś przywłaszcza moje posty (choć zdażyło mi się to dopiero pierwszy raz). W każdym razie, post rzeczywiscie zamieściłam na kilku forach, bo jakoś ci studenci poznańskiego NKJO nie są skorzy do ujawnienia się, a szkoda...

« 

Pomoc językowa