dam rade?

Temat przeniesiony do archwium.
wybieram sie studia na germanistyke do raciborza, tylko niewiem czy sobie poradze. szczegolnie martwie sie o egzamin wstepny bo zdawalem stara mature na ktorej mialem z pisemnego-4 a z ustnej 5 ale rozszerzonej nie. tylko ze zdalem to praktycznie bez zadnego uczenia sie (tylko na lekcjach przerabialem inny material niz pozostali). teraz we wtorek mam egzamin na studia i troche sie obawiam. jak myslicie-mam szanse sie dostac? i czy bedzie to forma testu czy jak?
Sluchajcie
zdaje w srode prawo jazdy, nic sie nie uczylem w domu, dam rade?
Nie wiecie jaka bedzie forma test czy co ?
Czyli juz jutro?
To radzilabym przypomniec co nieco :)
dzieki studentka us za rade :)
p.s. zapomnialem jeszcze napisac ze na zajeciach mialem inna ksiazke niz pozostali
nie wydaje wam sie ten temat interesujacy? mi tak szczegolnie po dwoch browarach!!! rozwinmy go!!!
ps wypilem dwa browary jak myslicie dam rade trzecie bo w domu nie cwicze a w pubie zawsze pije inne niz wszyscy dam rade?
licze na wasze poczucie humoru!!!! :)):):)
przylaczylbym sie z checia na browarka ;)
To zależy z jakim nastawieniem zabrałeś się do tych browców.
Wg psychologów: inteligencja i umiejętności razem wzięte decydują o powodzeniu w 7%, a nastawienie psychiczne w 93%!

Czyli: myśl optymistycznie, dasz radę! Trzeciego i czwartego też.
Powodzenia, pozdrawiam :)
Eh nastawienie bylo optymistyczne do 4 min przed koncem meczu a pozniej to juz wiecie dramat ale z 3 bronkiem dalem rade:)
robercig na browarka zapraszam
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Życie, praca, nauka

 »

Egzaminy