filologia rosyjska z lingwistyką stosowaną

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 34
poprzednia |
czy ktoś z was składał papiery do Poznania na ten kierunek?
ja skladalam, ale nie pytaj o plan studiow, bo jeszcze go nie ma :D ale to byl dla mnie jako zapasowy, wiec ostatecznie rezygnuje...
tak sobie mysle ty czasem takiego nazwiska nie masz jak nicka? :D bo widzialam na liscie na germe ;) jakby cio to gg: 7[tel]pozdroffki
ja skąłdam na drugi nabor, jak bylo na wstepnych za pierwszym razem? :P , w ubieglym roku dostalam sie do nkjo , chyba nie powinnam miec problemow?:P
no własnie...pytanie dla tych co skladaja na II nabór:ile macie pkt z niemca?:)
ja sie na wstępne szykuje... jestem ze starej matury, ale jesli dobrze zrozumialam z rozszerzonej wystarczyło miec 8 na 20 w nowej maturze
hej! ja dostałam się na filologię rosyjską z niemcem ;) jestem po nowej maturze.
ile osób przyjeli? i jaki jest maxymalny limit? o program nie pytam, bo na uczelni nic nie wiedzą, a to było by dość istotne..ale co tam...
dokladnie nie pamietam, ale chyba przyjeli ok 23 osoby. ale wez pod uwage ze kilka napewno zrezygnowalo, poza tym na reke im przyjac troszke wiecej osob, bo zawsze sie ktos wykruszy ;) z nowa matura przyjmowali od 8 pkt. ale nie mam pojecia jak to przeliczali
aha.. czyli grupka standardowa jakby..ehs...no ja się ciagle zastanawiam, do jutra mozna papiery złożyć... troszke sie boję poziomu niemca, ale chyba nie powinno być tak źle, w końcu przewodnim językiem ma być rosyjski... :/ ja bylam w gnieznie w zeszłym roku w nkjo, i jak ludki opowiadali o poziomie w pozq to aż strach był ;)) rn1844543
wygląda to tak(pytałam osobiscie, oprocz tego dzwoniłam dwa razy) język niemiecki jest zaawansowany, a język rosyjski od zera. nie ma języka wiodącego - jest pół na pół . po 4 latach jest licencjat z języka rosyjskiego i kolejna praca licencjacka z j. niemieckiego. magisterka 1,5 roczna z j. rosyjskiego. a jesli chcesz z niemca to juz Twoja sprawa gdzie ja zrobisz. mozesz np przejsc rozmowe kwalifikacyjna i studiowac dalej na mickiewiczu tyle ze w instytucie germanistyki.
starałam sie na germanistyke na uam..ale niestety mnie nie przyjeli wiec zostaje mi filologia rosyjska z lingwistyka stosowaną. Troszeczke sie obawiam tego rosyjskiego bo sie nigdy go nie uczylam..rnCzyli moge być pewna ze po tych studiach moge isc na magisterke z germanistyki???
tak po 4 letnich licencjackich możemy ubiegać się o przyjęcie na germanistyke uzupelniająca na UAMie. pozostaje tylko kwestia czy ona za 4 lata bedzie dzienna czy nadal zaoczna ;) ale rusek jest od podstaw. mamy po prostu 2 kierunki w jednym ;)
a i jeszcze jedno. wcale nie musisz robic magisterki na UAMie, mozesz na dowolnie wybranej uczelni ale wiadomo, ze jesli juz bedziemy studiowaly na UAMie to latwej na tej uczelni.
to na ten kierunek byl jeszcze jakis drugi anbor> nie bylo chetnych czy co..
>tak po 4 letnich licencjackich możemy ubiegać się o przyjęcie na
>germanistyke uzupelniająca na UAMie. pozostaje tylko kwestia czy ona
>za 4 lata bedzie dzienna czy nadal zaoczna ;)

Będzie na pewno dzienna, bo niemal wszystkie kierunki muszą mieć teraz strukturę licenjat + sum. Już od tego roku germanistyka jest 3+2.
a ile mieliście punktów z maturki, jeśli można zapytać ? :)
:) dzieki za odp. moze poklikamy na gg moj nr4087760
a po tych 4 latach bedzie mozna uczyc niemieckiego i rosyjskiego w szkole średniej???
91 % i 72% niemiecki
na drugi nabór jest chętnych 50 osob miejsc do zapełnienia mają tylko 9 :]
to jest dzienne cyz zaoczne?
dzienne
do tych którzy się dostali:
na jakim poziomie sprechacie po rosyjsku?
ja po rosyjsku w ogóle i tego sie boję, ze wiekszosc osob bedzie juz cos umiec.
A jak jest z tobą?
ja po rosyjsku też wogóle ;)nie mialam do czynienia z tym językiem.
:)
wiem,że już są wyniki II naboru na ten kierunek. kto z forumowiczów dostał sie???
no wlasnie kto?? Słyszalem ze teraz ciezko bylo....
przyjeli dodatkowo tylko 9 osob :(
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 34
poprzednia |

« 

Kultura i obyczaje